Gå til innhold
Hundesonen.no

Viiiiiiiiiiil på tur!=P


siljestokka

Recommended Posts

Skrevet

Hei. Eg er veldig ny her inne på forumet :rolleyes: .... Å såg at det går ann å planlegge turer... Kanskje du og jeg kan møtes eller dra på strandtur :hug: ... Hadde vært flott... Så mange folk og hunder som mulig. Så kunne me ha grilt og snakt om hunder osv :rolleyes: .

En gang i påsken eller??.. Dere bestemmer.. :ahappy:

Skrevet

Ingen som vil på tur??=S..

hm...

kan godt være en dag i uka fast og.. Foreksempel fredager eller tisdager.. Ingen som vil vrære med på tur??... Gogutten er snill :D:D

Skrevet

Jeg kan være med på tur jeg, men vet ikke om jeg kan bli med på noe fast.... og i påsken er jeg bortreist...

Skrevet

Jaoki...;D...Det er nesten det samme kva tid me kan gå.. Passer best på fredager, torsdager, tirsdager og i helgene.. helst fradag og søndag.. ^_^

Så er det bare å finne en dag som passer for dere :P ...

Skrevet
Jaoki...;D...Det er nesten det samme kva tid me kan gå.. Passer best på fredager, torsdager, tirsdager og i helgene.. helst fradag og søndag.. ^_^

Så er det bare å finne en dag som passer for dere :icon_redface: ...

Jeg har fri på fredager, og etter kl 1200 passer det bra for meg. Vet om flere her som kan være med på tur.

Skrevet
Jeg har fri på fredager, og etter kl 1200 passer det bra for meg. Vet om flere her som kan være med på tur.

Ja, skal me sei etter 2 på ein fredag??... Hvilken fredag passer for dere og hvor skal vi??... Skal me bruke bil og kjøre til stranda eller i en skog??

Går også ann å gå i frøylandskogen, men der er det båndtvang hele året.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...