Gå til innhold
Hundesonen.no

Pia og Nikki - My pride and Beautys


Sandraa

Recommended Posts

Skrevet

Pia og Nikki er søsken og det er noen mnd mellom dem. Pia og Nikki er rett og slett verdens peneste blandinger, det finnes dessverre ingen penere. Pia er 2år og 4mnd og Nikki er 1år og 9mnd. Pia trener en del lydighet, trekker og skal begynne med klikker og agility. Nikki brukes til litt trekk og vi skal satse 100% på agility til våren. Begge to skal begynne å løpe med springer etter sykelen etter hvert. De er 2 av 9 av verdens herligste hunder, og det finnes ingen bedre enn de. :icon_confused:

Her kommer noen bilder av bebisene mine:

http://dyresonen.no/forum/uploads//monthly...-1172158341.jpg

http://dyresonen.no/forum/uploads//monthly...-1172158273.jpg

post-1942-1172158121_thumb.jpg

post-1942-1172158131_thumb.jpg

post-1942-1172158162_thumb.jpg

post-1942-1172158178_thumb.jpg

post-1942-1172158205_thumb.jpg

post-1942-1172158229_thumb.jpg

Skrevet

så søte! Hva er de blandinger av? Får jeg gjette? (ikke at jeg har peiling, men..) Tipper flatt og gordonsetter??

Guest Just me!!
Skrevet

Flotte! :ahappy:

Men er ikke du registrert her fra før av? Eller tar jeg helt feil?

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er jeg også redd jeg må gjøre. Omplassere kattene. Men er vanskelig fordi har blitt så glad i dem.
    • Er det sånn at hunder kun kan gå overens med andre hunder? Og ingen andre dyr? Det samme med katt. Kun med andre katter? Hvis det er så vanskelig å få katt og hund sammen? Er det generelt lettere å få voksne hunder til å gå bra sammen med valper enn andre dyr? Synes det er kjekt å lære.
    • Det er mange som har hund og katt sammen, men det kommer helt an på individene, rasene og tilvenningen. Det høres ut som du har kommet litt skjevt ut allerede, og som sagt tror jeg det kan bli krevende. Når du ikke har kompetansen selv til jeg anbefale å få hjelp (direkte, annet enn tilfeldige på nett) fra noen som kan komme og hjelpe deg der du er.
    • Er det noen som faktisk har fått til å få katter og hunder sammen?  Er bare redd det blir ett vanskelig prosjekt. Og hvor lenge bør man holde på å prøve å få det til?
    • Jeg ser at det står haket av som jakthunder på NKK rasevelger.    Er det da retriever og spaniel som har minst mulig jaktinstinkt da?   Skal prøve å få hundene til å slappe av når de ser pusene.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...