Gå til innhold
Hundesonen.no

Photofiltre


aua

Recommended Posts

Skrevet

Er det noen snille der ute som kan hjelpe meg litt?? ;)

Hvordan får jeg klippet ut noe av et bilde i Photofiltre? F.eks hvis jeg har et bilde av hunden min, å skal bare klippe ut henne, hvordan gjør jeg det??? Får det ikke til ;)

Skrevet

Ta pila og strekk den bortover slik at det blir en firkant rundt det du skal klippe ut om du skjønner, høyreklikk og trykk crop.

Skrevet

stjeler tråden litt med det samme vi en inne på photofiltre..

La oss si at jeg har et bilde jeg vil ha som bakgrunn..hvordan får jeg klippet ut nøyaktige bilder og satt oppå? Foreksempel hodefasongen på hunden min.. Hvor gjør jeg dette da??

Skrevet
stjeler tråden litt med det samme vi en inne på photofiltre..

La oss si at jeg har et bilde jeg vil ha som bakgrunn..hvordan får jeg klippet ut nøyaktige bilder og satt oppå? Foreksempel hodefasongen på hunden min.. Hvor gjør jeg dette da??

Se i denne tråden: http://dyresonen.no/forum/index.php?showtopic=19467

Kanskje det hjelper deg noe ;)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Zelda røyter å vi trenger en børste. Jeg kommer ikke på hva vi har brukt før. Det er kun for å få av litt hår nå under røyting, ellers får pelsen greie seg selv her i gården. For øyeblikket virker det som det er mest dekkhår type pels hun har.
    • Enig, "gamle erfaringer" er vanskelig å bli kvitt. Skal ikke mye til hos oss heller før gammelt grums flyter opp. Bra hun får oppfølging av fagfolk, som sikkert hjelper med å holde fokus på hunden som ER og ikke hunder som VAR🌸
    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...