Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvilke kjendiser har du møtt?


jeanette-k

Recommended Posts

Skrevet

Glemte forresten at jeg har møtt Jens Stoltenberg på tur rundt Sognsvann! :ahappy: I disse tider er det kanskje et poeng å nevne.... :kiss:

  • Svar 80
  • Created
  • Siste svar
Skrevet
Nå må ikke du mobbe oss fra Karmøy/ Haugesund :kiss: Hos oss er alt "kjempe kjekt" :hug:

Tss. Mobber ikke jeg vel! ;) Synes bare det er litt morsomt når dere sier det om alt som er bra og kan regnes som kjekt. :ahappy:

Skrevet

hmmm huff det er få :kiss:

- Anette hoff m/familie

- gått på skole sammen med Håkon njøten og david pedersen

- Fritjof Wilborn (Han var parkeringsvakt på NKK Bergen for to år siden :hug: )

så har jeg jo vært på konserter og sett folk live :ahappy:;)

er sikkert flere men kommer ikke på noen nå...

Skrevet

Jeg glemte jo hvertfall èn som jeg har kommet på i ettertid.

For snart 10 år siden lekte jeg med ei på lanzarote, og var brevvenn en god stund, og nå har ho blitt ganske kjent på MTV f.eks: Charlotte Thorstvedt

Skrevet
hmmm huff det er få ;)

- Anette hoff m/familie

- gått på skole sammen med Håkon njøten og david pedersen

- Fritjof Wilborn (Han var parkeringsvakt på NKK Bergen for to år siden ;) )

Andøyværing han også, gikk i samme klasse som han på barneskolen, samt et år på ungdomsskolen. Også bor faren hans i samme gate som mamma.

Har ikke møtt/sett så mange kjendiser akkurat. Arthur Arntzen, Span (trooor det er det de het/heter hehe) når de var på rock mot rus. Samme med short cut, tungtvann, apollo, og et par flere. Så Fritjof Wilborn når de var i Bodø og spilte inn en episode til skaperen. Så også Stian Barsnes Simonsen og Synnøve Svabø når de var på Høgskolen i Bodø. Var vel oppe der i forbindelse med melodi grand prix junior eller noe. Ellers kryr det ikke av kjendiser i områdene jeg har bodd akkurat.. Gikk dessverre glipp av Harald Rønneberg når han var å holdt foredrag på hibo ;) . Ja og så har jeg jo møtt Morten Abel på byen ( i Bodø ) ;)

Skrevet

Må jo legge til at som alle som har vokst opp i Asker har jeg fått tatt en good titt på hele kongefamilien under 17.Mai.. hoho.

Skrevet
Må jo legge til at som alle som har vokst opp i Asker har jeg fått tatt en good titt på hele kongefamilien under 17.Mai.. hoho.

Oh yes, jeg har også sett dem!

Har også sett en del idol folk, selcfølgelig en del fotball kjendiser, landskamp osv.), hun som var program leder i det derre oppussnings programmet? Hummelvold eller noe slikt? Jan Teigen har jeg vel også sett (Tønsberg mann det).. Sikekrt en del andre også ;)

Værste med å "møte" kjendiser er at man får en viss trang til å gå bort å hilse på dem og si, "hvor har jeg sett deg før?"

Skrevet

Har også sett

- Kjetil og Kjartan (eller åssen det skrives) på klassetur. Dem var utafor en kiosk ;)

- Eli hagen

Ehm.... Ikke non fler som jeg husker

Skrevet
Må jo legge til at som alle som har vokst opp i Asker har jeg fått tatt en good titt på hele kongefamilien under 17.Mai.. hoho.

Jeg har håndhilst på kongen jeg ;)

Skrevet
Jeg har håndhilst på kongen jeg ;)

Jeg har SUNGET for kongen jeg - men da var han fortsatt bare kronprins da... jepp - leeeenge siden :). Sang jo i kor da jeg gikk på Ås, og han var på middag der, og vi sang....: "Duuuuu eeeeeer tusen ganger søtere enn suhhhkkkker...". Han var ikke mye søt som sukker der han satt halvmutt og sur og røyka... :).

Skrevet

Jeg har møtt:

- Sossen krogh

- Hatt konsert sammen med Sissel Kyrkjebø

- Kongen :) På cupfinalen på ullevaal

- Dorthe Skappel

- Thomas og Harald

- Et drøss med Idol folk

- Martha Louise

- FFK

Sikkert fler å.. :)

Skrevet
Jeg har SUNGET for kongen jeg - men da var han fortsatt bare kronprins da... jepp - leeeenge siden :). Sang jo i kor da jeg gikk på Ås, og han var på middag der, og vi sang....: "Duuuuu eeeeeer tusen ganger søtere enn suhhhkkkker...". Han var ikke mye søt som sukker der han satt halvmutt og sur og røyka... :).

Ja, da jeg var i korps var det vi som hadde ansvar for å stå på slottstrappa og spille mens heeele toget gikk forbi. En smule slitsomt å spille trombone da, i lengden:p Og da jeg var liten og Kongen hadde bursdag sendte jeg han en tegning, haha, og fikk takkebrev MED underskrift tilbake. DA var jeg stolt da, hoho. Jo, og Robbie Williams kan vi vel føre til..

Skrevet

Hehe... Jeg er "naboen" til Haakon og Mette-Marit da:P Og så har jeg sett både dem, og alle i kongefamilien mange ganger! Og hun Ingrid-Alexandra går i samme barnehage som jeg gikk i=P(og Marius på samme barneskole, så jeg gikk på samme skole, men han jo ikke er kongelig da). Bor i Asker så ser dem hver 17 mai i tillegg, som om jeg ikke har sett dem nok=P

Jeg bryr meg egentlig ikke så mye om kjendiser og kongelige, men har sett ganske mange.

Skrevet

Jeg har møtt a1.. kjempe kult.. kule gutter.. og kjempe hygglige..

Har møtt Catherine Zeta-Jones og han Michael Douglas.

Jeg var servitør på Nobel fred pris konserten da de var hoster eller programledere eller hva det heter.

Snakket ikke med de men så de selv.. var kanskje 1 meter unna da.. wow.. hehe neida.. var ikke noe spessielt.. de var ganske normale i oppførselen.

ellers så har jeg sett kåre conradi, Morten abel og ari behn på en resturang jeg var utplassert på når jeg gikk på servitør skolen. hjalp en anne norsk artist som jeg ikke husker navnet på akuratt nå..

Sven nordin. gikk på turn med ungene hans når jeg var yngre.. også spillt litt fotball med de..

Michael Jackson på konsert når han hadde konser på der hvor vallhall ligger nå..

Eller så har jeg sett en del på koserter og slik..

Tenker ikke så mye over det egentlig... de er jo mennesker de å..har sikker truffet flere.. husker ikke jeg!

Skrevet
Hadde jeg gått på barneskolen nå hadde jeg vert sinsjukt misunelig :Laugh:

Det er noen år siden nå.. hehe var mange på skolen som var missunlige...

må si at venninna mi og jeg holdt hode veldig høyt en periode.. .. hehe...

Skrevet
Tss. Mobber ikke jeg vel! :) Synes bare det er litt morsomt når dere sier det om alt som er bra og kan regnes som kjekt. ;)

Hehe ;) Jeg vet det. Tro meg, de som skal være med på sonen sin leir i sommer kommer til å høre "kjempe kjekt" mange ganger :)

Men så tror jeg at leiren bli kjempe kjekk også ;)

Skrevet

Nå er det kanskje ikke så mange hundefolk som kan regnes som kjendiser (bortsett fra i hundesport osv) men dere har da vel sett mesteparten av de også regner jeg med? :)

Jeg har sett/møtt:

-Kronprins Haakon og Mette marit

-Nils vogt (trur jeg han heter?) frs Karl&co

-Hun som spilte Andrine i cæsar en periode.

-En del RBK spillere

...og mange flere (håper jeg..) men hjernen min er gått i lås :)

Skrevet

har ikke møtt så mangen nei...

Kristoffer Joner på en båt

Per Inge Torkelsen - morsom fyr..

Han som var kokk i Big Brother...

kommer ikke på hva hun heter men hun fra idol fra sandnes.. hun som ikke hadde hjørnetenner oppe :)

Maren Birkeland fra idol kjenner samboeren min veeldig godt så ser henne ofte

Sputnik :)

jah.. det var mine kjendiser ;)

Skrevet

hmm jeg har egentlig mött kjempe mange uten aa virkelig tenke over det.

Jeg er /var god venn med Lisa Tönne, da jeg ble kjent med henne hadde jeg ikke peiling paa at hun var kjendis.

og videre brydde jeg meg heller ikke om det.

Saa har vi neste paa listen er vel Petter solberg som har har hest paa ovrevoll. Og saa har jeg haandhilst paa Bill clinton. Sittet bak mette marit og prinsen paa kino.

Snakker med maaaaaaange statsoverhoder fra ungarn (döds kjedelig)

Og ellers sett maaange kjendiser som har gallophest. martha luise som sto bak meg i kö.

Elleres mange rikinger slik som einar nagell erichsen jan fredriksen og maaaange veldig rike folk. Til og med faatt en liten dior body naar datteren min ble födt av norges rikeste mann sin kone (litt stolt der maa inrömme det :))

Skrevet

Jeg har sett Stig van eik! :P eller hva han nå heter;) vis noen husker han da? ;) vant grand prix for noen år siden! var på konsert da :P var helt forelska.. Har også sitt hun Ingrid Nordby som spiller i hotell cæsar :P husker ikke hva hun heter i serien :P

Skrevet
Jeg har sett Stig van eik! :P eller hva han nå heter;) vis noen husker han da? ;) vant grand prix for noen år siden! var på konsert da :P var helt forelska.. Har også sitt hun Ingrid Nordby som spiller i hotell cæsar :P husker ikke hva hun heter i serien :P

Stig Van Eijk har jeg også møtt! Jeg var ganske liten da, men syntes han var kjempekjekk. Jeg mener å huske at han var kameraten til ei av venninnene til søstra mi.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...