Gå til innhold
Hundesonen.no

Eier dømt for dyremisshandling


Nirm

Recommended Posts

Skrevet

Såg det på tv igår, virket som om han var blind på det eine øyet og, stakkars hund! Var ekkelt å se korleis den såg ut.

Skrevet

:twitch: jeg kan forstå at noen i misforstått godhet har en smule for tykke hunder. selv om i dag burde de fleste være innforstått det at det er rett og slett ikke godt for hunden i det hele tatt og bli tykk...

Men når folk med viten og vilje gjør slikt tross dyrlegen har gitt klar beskjed? uff nei... da er det håpløst altså! stakkars hund.. han ser virkelig ikke noe bra ut :ahappy:

Skrevet
Såg det på tv igår, virket som om han var blind på det eine øyet og, stakkars hund! Var ekkelt å se korleis den såg ut.

Så det ikke på TV, men på bildet så det ut som om han har grå stær eller noe... Sikkert blind! Stakkars hund... Sånt er bare grusomt!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...