Gå til innhold
Hundesonen.no

Croniarth Roxanne


Roxanne

Recommended Posts

Skrevet

Se her er ponnien min! 11 år gammel welsh cob hoppe på ca. 139 cm.

Rogaland80a.jpg

11-37.jpg

roxanneutstilling2.jpg

mgroxy4.jpg

IMG_0757.jpg

IMG_08731.jpg

MVI_2545001_0004.jpg

Som føll:

roxanne002.jpg

roxanne012.jpg

Før jeg kjøpte henne:

Roxanne112.jpg

StrandRideleir2005uke31088.jpg

StrandRideleir2005uke31089.jpg

StrandRideleir2005uke31032.jpg

Ble masse bilder dette! Jaja.. Nå har dere mye å se på :D

Skrevet

Takker så mye :P

Konkurreren en del ja! Har bare holdt på siden våren da, så vi har ikke kommet sånn superlangt, men mere skal det bli :wink:

Skrevet

hei jeg husker deg!!

du var og hjalp til på strand når det var rideleir og sånt!!

Har hørt at hele ridesenteret har blitt et fugle oppdrett eller noe sånt..... logik.png vet du om det er sant??

Jaja iallefall kjekt å se at du og roxanne har det bra :Laugh:

Hilsen Ida

  • 2 months later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...