Artemis Skrevet 17. August 2006 Rapporter Skrevet 17. August 2006 Tenkte jeg skulle legge ut bilder og info av marsvinene mine. Nå har jeg bare to stykker, tidligere har jeg hatt 6 "fast" pluss unger i blant, men nå som studiene nærmer seg er det best å ikke skaffe seg flere Pippin Peregrin Pippin er eldste marsvin på 4 1/2 år, og er en trivelig kar med flott sjakkrutemønster på magen Diamond Diamond of Long Cleve Diamond er datter av Pippin og en litt mer reservert, men er et veldig snilt marsvin som deler bur med kaninen Lloyd.
Tine Skrevet 17. August 2006 Rapporter Skrevet 17. August 2006 Veldig flotte dyr, er det veldig kosete og sånn?
janne&kenny Skrevet 17. August 2006 Rapporter Skrevet 17. August 2006 de var fine! jeg hadde to marsvin før:) søtedyr!
swimzy Skrevet 23. August 2006 Rapporter Skrevet 23. August 2006 så skjønne!! har litt lyst på marsvin jeg også, men vet ikke om det går så bra sammen med katter og en hund? hva er dine erfaringer med det??? og hvilken type bur må man evnt ha til marsvin??? kaninbur?? klem
Sverami Skrevet 31. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 31. Oktober 2006 Til mine marsvin så kjøpte jeg det største kaninburet på dyrebutikken 1000kr kostet det da, men nå har de ivertfall boltreplass. Spørsmål til MrsPowers: Går marsvinet og kaninen sammen uten slossing? Som oftest blir det masse knuffing og biting. Fint om det går bra da men bare lurer. Sverami
Hilde90 Skrevet 31. Januar 2007 Rapporter Skrevet 31. Januar 2007 Så søte de er Hadde 2 marsvin før, men nå har jeg bare 1.
Recommended Posts
Arkivert
Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar