Gå til innhold
Hundesonen.no

Trondheim hundefestival


Bee

Recommended Posts

Ja, er ute i siste liten, så nå lurer jeg veldig.

Tidligere da jeg var inne på nettsiden til Hundefestivalen så jeg at man skulle fylle ut et skjema pr hund, pr dag!? Dette så jeg ikke i dag...

Dere andre som skal stille begge dagene, kanskje dere har et vettugt svar til meg?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Du trenger bare å fylle ut et skjema pr hund. Jeg gjorde iallefall det. Huket av for begge dagene og fikk mail om at hunden var påmeldt begge dager.

Takk, Hege, det var akurat det svaret jeg trengte. Da blir begge bærtene meldt på asap :wub:

Treffes vi der eller? Stiller dere begge dager?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

HegeK: Jepp, Mia er junior ennå. Kayla stiller i valpeklassen. Hennes debuet i ringen dette, blir spennende :) Begge bærtene stiller begge dager, så håper klassene ikke kræsjer med hverandre. Vil nødig at gubben skal handle :)

Da treffes vi. Skal krysse fingrene for dere :)

Det er jo vanlig å sende inn et skjema pr dag pr hund da. :D

Ja, det var jo akkurat derfor jeg stussa på det... Er ikke vant til at man kan bruke et skjema for to dager, men men, nå er det oppklart ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...

Jeg skal dit og, skal ikke stille Danny da, men skal stille broren hanns, (Dotten)

Jeg tror også at mona skal dit, så vi kann sikkert treffes :icon_redface:

Siden jeg denne ganger har 0 kamming eller noe ansvar så skal jeg bra ta bilder av sky og st.bernard.

Vet ikke om vi skal ivei begge dagene da, har ikke skjekket det enda,

men hvis vi bare skal ivei en dag så får jeg sikkert sitte på med mona

hvis jeg spør virkelig pent :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest Christine

Vi (hvertfall jeg..) kommer å ser på :) Buhunden får ikke stille, og raseutstilling i oslo ble det ikke noe av..

også skal jeg shoppe, shoppe. litt mer, og shoppe enda litt til..

Da shopper vi sammen :D

HeHe. Ja, vi kommer som sagt. Kanskje barn & hund hadde vært tingen? :rolleyes:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Kay: Dere skal bare på lørdag :D

Sky og st.bernhard får ikke stille på søndag :)

Du skal få sitte på med oss om vi ikke overnatter i byen fra lørdag til søndag :D

Vi stiller heller ikke på søndag forresten.

http://forum.hundesonen.no/index.php?showt...mp;#entry261210

Her er det forrøvrig allerede "planlagt" et treff på hundefestivalen.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
    • Labrador Golden  Toller?  Det jeg gjorde når e skulle velge rase var å møte opp på treninger/konkurranse jeg synes var spennende og snakke med eiere og observere rasene e likte. Da får en bedre feeling for hvordan rasene er, hvis man møter flere individ av samme rasen. Mitt forslag -lykke til!  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...