Gå til innhold
Hundesonen.no

Hjemmesider


TineSimbaNana

Recommended Posts

Lurer veldig :P

Hvem sin hjemmeside er du innom nesten hverdag??

jeg er innom:

Emma og Yaris - Liker å titte på de siste oppdateringene :lol:

Cathrine og Mira - elsker å se om det er noen nye oppdateringer også liker jeg å lese og se på dems flotte hjemmeside :P

Hilde og Chris - Sjekker alltid om det er noen nye bilder

Martine, Emil og Blondie - Bra side med mye oppdateringer

Vicky - Liker denne siden men skulle ønske det kom fler oppdateringer litt otere :P

Odin, chana og Lilo - Gøy å følge med på halvsøsteren til Nana :P

Mona - alltid innom for å sjekke oppdateringene :P

Rex - flott side :P

Det ble noen det :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

De sidene jeg er innom hver dag er:

www.hundene.com

www.tuppetroll.com

www.jakt-labben.no

www.vipsen.com

www.potetrykk.tk

Og så er det mange fler, men det der er de jeg ser på.. Ofte oppdatert, fine sider med godt innhold!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg er innom disse:

Martine, Emil og Blondie - Vidunderlig side som er utrolig flott, men masse flotte bilder og oppdateringer

Helene, Ace, Minnie og Mia - Elsker å titte i albumene

Line og Felix - Denne siden er kjempe flott og jeg har fått ett herlig syn på pudler

Tine og Gizmo - Liker siden kjempe godt

Monika og rex - Liker siden kjempe godt

Julie og Mona - Siden er fantastisk herlig, og jeg synes ulvehunden er så herlig

Charlotte og Lisa - Siden er super med enormt bra bilder, og en flott hund

Hundesonen.com - Hehe, jepp, liker dette forumet :lol:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest Christine

Jeg er innom disse:

Martine, Emil og Blondie - Vidunderlig side som er utrolig flott, men masse flotte bilder og oppdateringer

Helene, Ace, Minnie og Mia - Elsker å titte i albumene

Julie og Mona - Siden er fantastisk herlig, og jeg synes ulvehunden er så herlig

Charlotte og Lisa - Siden er super med enormt bra bilder, og en flott hund

Hundesonen.com - Hehe, jepp, liker dette forumet :lol:

Det er vel de sidene da :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest Vicky
Vicky - Liker denne siden men skulle ønske det kom fler oppdateringer litt otere tongue.gif

Ja, det er ganske dødt på den nå :icon_redface: skal skjerpe meg med oppdateringer.. har bare sittet "litt" fast med layen, også er jeg drittlei den gamle.... men nå har jeg fått ny inspirasjon! nemlig av de nye skoene mine! :icon_redface: Så nå skal jeg komme meg igang med ide`en min. Så regner med jeg snart har den ute.

Morro å høre du er innom sia mi :mellow: ingenting annet er mer inspirerende!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

er inne på hundesonen hver dag visst jeg er her :icon_redface:

ellers så er jeg alltid inne på to forskjellige Grand Danois forum, Hestemarked, oppdretteren min, faren til Theo, og Aussiegårdens å Lie-Brie :icon_redface: Det er disse jeg er oftest innpå

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Vi fikk oss valp for litt over en uke siden. Har en sønn på 4,5 år. De første tre dagene var valpen veldig redd barnet. Det har gått seg til og valpen klarer stort sett å legge seg i buret, eller sengen for å sove i samme rom på tross av barnelek eller dans. Får ligge i fred, selvfølgelig.   Valpen snuser på barnet og er nysgjerrig innimellom når barnet er rolig, og ikke viser valpen interesse.    Til tider bjeffer valpen på barnet mitt. Jeg prøver å overse, opptre normalt for å vise at det er ufarlig når barnet leker og/eller er litt høylytt.    Vi trener med godbiter og lykkes med det innimellom ved at valpen tar godbit i hånden til barnet.    stort sett bryr ikke barnet seg om hunden. Men ved legging har det vært vanskelig å forhindre en klem, og rolig klapping, etterfulgt av en godbit mens jeg har hunden i fanget mitt. Barnet får ikke bære valpen, og får heller ikke ha den i fanget før den eventuelt blir trygg på barnet.    Syns det er vanskelig. Vil ikke kjefte for mye på barnet, men vil heller ikke ødelegge for valpens erfaring med barn. Er det håp for at dette kan bli bra? 
    • Hvor klikker du? Kan du legge inn skjermbilde? Det fungerer problemfritt for meg, og jeg blir sendt til doggiebag.no
    • Vil bare meddele at jeg ikke får til å bestille DoggieBag. Blir bare sendt til en blank side med logo øverst, ellers tom. Hjelper ikke å vente eller oppdatere. Siden er bare blank under logoen. Chrome nettleser på Android. 
    • Alltid hatt inntrykk av at hollender er mye mer hund enn malle. Like energiske, mer selvstendige og litt skarpere? Schæfer og schæfer og schæfer er alt fra hollender til collie? Gleder meg til å lære mer om du fortsetter tenke høyt her mens du vurderer og leter. 
    • Det holder med ett av dem i NKK Opprykk fra klasse D til C i bruks er alene nok. SKK aner jeg ikke. Øyeblikk, skal se om jeg blir mindre forvirret av å lese det samme som deg. Edit: "Godkänd appellklass vid SBKs bruksprov eller BSL 1 eller IGP1 eller IPO-R med betyget B (tillfredsställande) i klass V eller MR 1 eller godkänd som draghund DRH II eller godkänt vallhundsprov eller godkänt HWT." Mellomtittel i IGP1 er ihvertfall godkjent i begge land. Noen andre får svare om opprykk fra D til C godkjennes som tilsvarende SBKs bruksprov eller BSL1 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...