Gå til innhold
Hundesonen.no

Sjekk frokosten din...


Wheaten terrier

Recommended Posts

Skrevet

Er det bare meg som føler jeg får "for lite fett, for lite protein, for lite sukker, for lite mat" på denne testen enda jeg føler meg helt fornøyd og mett etter frokost? :rolleyes:

http://www.sjekkfrokostendin.no/

Å hjelpes!!

jeg er ikke noe frokost-menneske, men jeg spiser gjerne litt når jeg kommer på jobb. Men på laaaangt nær nok, i følge den der.... :)

Skrevet

Jeg slang på et egg og noen jordbær i tillegg til mine to brødskiver med ost og er veldig fornøyd med resultatet! :)

Skrevet

Etter det jeg valgte, har jeg valgt altfor lite sukker, fett og karbohydrater, men, av det jeg ha lært gjennom ernæring å sånn, må man ikke ha for mye av disse to, den testen er skrudd

Skrevet

Jesus! Den testen var jo 10x verre enn mamma jo! Jeg spiser nesten ikke frokost og da jeg fortalte om mine 2 brødskiver jeg klarte å spise i dag, "kjefta" bare den maskin dingsen!=/

Takk til kellogs, nå føler jeg meg enda bedre!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
    • Jeg er interessert i rasene Collie eller Eurasier? Hvordan er de to rasene? Pelsstell? Røyter de mye? Er det mye lyd? Trenbarhet og kan de gå løs ute med lite jakt? 
    • Enig! Heftig lyd er no go for meg også
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...