Gå til innhold
Hundesonen.no

Forandre på profilen


Recommended Posts

Skrevet

Skull forandre litt på profilen i stad og når jeg trykker på oppdater min profil så kom denne meldingen opp:

You entered too much data for the field \'Hunderase\', please go back and check the input

Problemet er bare det at jeg har ikke forandret der det står hvilken rase jeg har, den har alltid stått der, men pga det så får jeg ikke forandret noe annet... Noen som kan hjelpe meg :) ?

Skrevet

Hmm...hva om du korter ned til wheaten terrier da? Kanskje det er en top limit på hvor mange bokstaver profilen kan inneholde? Om det er tilfelle, så er det jo rart det ga utslag på "hunderase" feltet..

Skrevet

Feltet for hunderase har max på 30 tegn, rasenavnet ditt har 32, så grunnen ligger nok der. Om du klarer korte det ned to tegn så skal resten gå fint å endre tror jeg :)

Skrevet

hmm, det ble teit... Da får bare profilen være som den er for jeg forandrer ikke rasenavnet..(neida er ikke bare litt sta=))

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...