Gå til innhold
Hundesonen.no

Zorpia.com


Vala

Recommended Posts

Skrevet

Hm, oppdaget nettopp at jeg fikk en invitasjon til dette nettstedet, fra en jeg ikke drar "kjensel" på. Men er det noen som kjenner til dette stedet eller skal jeg anta at denne invitasjonen er en regelrett "spam"?

Hva man lurer på kl. 2 om natta... hehe..

Skrevet

Hei,

en rask google, gav:

Resultater 1 - 10 av ca. 63 500 for "Zorpia.com" +spam. (0,35 sekunder)

Hey, vet du-kan være meg som er littegranne sløv idag, men jeg skjønte ikke helt hva du kom frem til på den google'en faktisk. Kom du frem til at det er spam?

Sorry, men jeg er på en litt annen planet enn deg-du vet, mars og venus!

Skrevet

Hey, vet du-kan være meg som er littegranne sløv idag, men jeg skjønte ikke helt hva du kom frem til på den google'en faktisk. Kom du frem til at det er spam?

Sorry, men jeg er på en litt annen planet enn deg-du vet, mars og venus!

Det betyr at det er spam.

Får du en mail fra noen du ikke drar kjensel på om et nettsted du aldri har hørt om, sletter du mailen umiddelbart!

Skrevet

Det betyr at det er spam.

Får du en mail fra noen du ikke drar kjensel på om et nettsted du aldri har hørt om, sletter du mailen umiddelbart!

Wow, skulle ønske jeg var mindre nysgjerrig jeg da ;-) Men ok, har sletta mailen nå. Lurte fælt på hvem torleiv fra Bergen var gitt. Men hm, kjenner ham neppe.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • @Carro92 kan kanskje tipse om noen? Jeg kommer ikke på noen akkurat nå, men har jo møtt noen i tiden jeg var aktiv i hundesport, så mulig det dukker opp noen navn etterhvert.
    • Hei!  Noen som har erfaring med oppdrettere av Whippet på Østlandet som avler robuste og stødige valper? Som har mye (eller mest) fokus på mentalitet, gemytt og personlighet? (Som kanskje ikke bare lar deg velge den valpen du selv vil, men som prøver å matche personligheter?) Eller er ikke dette vanlig blant whippet?   Spør fordi vi er et hjem med barn, og ikke planlegger utstilling.    På forhånd takk for svar😊 
    • Det er nok en helt normal valp dere har. Det er mye arbeid og tålmodighet, og faser man må gjennom, rett og slett.
    • Vi har møttes ute å gått sammen på litt avstand før de har fått lov til å være løse og leke sammen. Han er ikke spesielt interessert i andre hunder. kan legge til at han er en hun med litt lite tegn. Går fra null til hundre. Han kan ligge å sove og Bergan våkner er det første han gjør å bite, og da voldsomt og ikke kose biting. Vi har ofte skjønt at dette er et tegn på at han må på do og prøver å ta han ut før dette skjer. Vi prøver også å få lagt han, avledet han før han blir overtrøtt, med noe varierende hell. Som sagt går han fra 0-100 når det først starter. vi har vært hos dyrlege og utelukket at det er noe galt. 
    • Når dere er med andre valper, har dere gått litt tur sammen først uten å hilse, eller bare sluppet de sammen for lek? Det er ofte litt voldsomt for dem, og bedre om de får bli vant til hverandre på trygg avstand og tid til å lese hverandre først, før de leker.  Ellers er det nok bare å være konsekvent og holde ut, siden tannfellingen knapt har startet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...