Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Hmm så dere vil sette meg på arbeid ja :wink:

Skal se om der finnes et juleskin til dette forum. Man kan jo få mange varianter av farger og sånn, så skal se om jeg kan finne et juleskin :)

Men er ikke sikker på der er noe, men skal se... Samme med smileys :mrgreen:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hmm så dere vil sette meg på arbeid ja  :wink:  

Skal se om der finnes et juleskin til dette forum. Man kan jo få mange varianter av farger og sånn, så skal se om jeg kan finne et juleskin  :)  

Men er ikke sikker på der er noe, men skal se... Samme med smileys  :mrgreen:

kanon:) hehe.. trenger litt julestemning,.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Finner desværre ikke noe skin til dette forumet med jul :?

Men jeg kan lage et julelogo til forumet.. Har funnet smileys som jeg setter ind i morgen..

Og så ville jeg har en hund på logoen som har nisselue på, er der en som har et digitalt kamera og som kanskje vil ha sin hund på logoet med nisselue på??

I såfall så send det til [email protected]

Hvis jeg får mange vil jeg sette dem ut her og så må folk på forumet stemme op den hund de vil skal vinne :)

Husk at hunden skal bære en nisselue da :mrgreen:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
    • Nå har frøken Lilje, usikker omplasseringshund, bodd hos meg i 3,5 mnd. Hun begynner å bli ganske husvarm og trygg på meg, men andre hunder og fremmede mennesker som tar kontakt er skumle, så de prøver hun å skremme bort. Det er greit nok, jeg skjønner at det har vært hennes eneste forsvar så langt i livet. Men så har vi en veldig grei og trivelig nabohund som vi har gått litt turer med, og han kjefter hun voldsomt på. I begynnelsen var det helt sikkert usikkerhet, hun ville gjerne følge etter og være nær han på tur, men så snart han snudde seg og så på henne ble det skummelt = bjeffing. Men nå synes jeg nesten det bikker over i bølling fra hennes side, for nå kjefter hun på han nesten uansett hva han gjør. Han er verdens snilleste og lar henne være helt i fred, så det er absolutt ikke noen grunn til at hun skal holde på sånn. Og ikke minst er det fryktelig urettferdig at han skal få så mye kjeft for ingenting. Hva gjør man? Hun er helt klart fryktelig dårlig sosialisert og har godt av å være sammen med snille hunder, men denne oppførselen synes jeg er uakseptabel.
    • Anbefaler deg å prøve huken multisele, det er den eneste jeg har prøvd som min hund klarer å trekke i uten å bli hes. Har prøvd ulike trekkseler men huken multisele er det eneste som fungerer her. Bor du i Oslo eller nærheten kan du få prøvd størrelser hos Brukshunden, men du får kjøpt på nett også. 
    • Enig med siste her, lildog har jeg prøvd og den var helt ubrukelig. Jeg er veldig fornøyd med tracktive, har den på begge hundene og katten. Kan være litt treig til å finne posisjon noen ganger, men uansett raskere enn både lildog og mitt spor som jeg også har prøvd. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...