Gå til innhold
Hundesonen.no

Få over nummerne fra gammel telefon


WheatenMali

Recommended Posts

Skrevet

Har fått ny mobil og de nummerne som er lagret på mobilen, øhm,noen som vet hvordan kan jeg enklest få de over på dem på den nye mobilen? :)

Skrevet

gå på "kontakter" så på "kopier" velg "kopier fra telefon til sim" etter kopieringen er avsluttet så setter du sim-kortet i den nye telefonen. så går du på "kontakter" igjen, og kopierer kontaktene over fra sim-kort til telefon, hvis du vil ha de på telefonen da :)

ps: jeg går ut fra nokia-telefon nå..men regner med at det er like lett på andre merker og.... :D

håper ikke det ble for knotete forklart nå :)

Skrevet

aah, det var ikke vanskeligere nei :) Takk :D

øhm, også noen som vet om mobene fortsatt må lades i mange mange timer før de er klare? Mobilen står som fulladet nå og har ladet i 2timer, kan jeg ta den ut? :)

Skrevet

Bruksanvisning er en fin ting ;)

Det kan være alt fra 16 - 48 timer for 'førstegangsopplading'.

har sjekka bruksanvisningen og fant ingenting...

Meeen får vel sjekke en gang til...blæh..

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Alle dyr har naturlige instinkter som styrer dem. Noen er byttedyr, som lever av gress, bær og annet de finner i naturen, og som har fluktinstinkter når det er noe i nærheten de oppfatter som fare. Typisk eksempel er hester, sauer, hjortedyr osv. Noen er rovdyr som lever av å fange, drepe og spise andre dyr. Både katter og hunder er rovdyr, samt ulv, gaupe, bjørn osv. Fra lenge før hunder (og katter) ble domestiserte og holdt som arbeids- og kjæledyr har dette vært instinkter som rett og slett har holdt dem i live. Det er naturlig adferd å jage og drepe, men vi har avlet bort veldig mye av de sterkeste instinktene. Ulike dyr har også ulikt språk og væremåte, og de aller fleste kommuniserer best med sin egen art. Og så er det noen som kommuniserer på tvers av arter, i varierende grad. Anbefaler å lese litt om språk og adferd både hos hund og katt, og som sagt få hjelp fra fagfolk.
    • Hvorfor er det sånn at alle katter skal jages?
    • Det er jeg også redd jeg må gjøre. Omplassere kattene. Men er vanskelig fordi har blitt så glad i dem.
    • Er det sånn at hunder kun kan gå overens med andre hunder? Og ingen andre dyr? Det samme med katt. Kun med andre katter? Hvis det er så vanskelig å få katt og hund sammen? Er det generelt lettere å få voksne hunder til å gå bra sammen med valper enn andre dyr? Synes det er kjekt å lære.
    • Det er mange som har hund og katt sammen, men det kommer helt an på individene, rasene og tilvenningen. Det høres ut som du har kommet litt skjevt ut allerede, og som sagt tror jeg det kan bli krevende. Når du ikke har kompetansen selv til jeg anbefale å få hjelp (direkte, annet enn tilfeldige på nett) fra noen som kan komme og hjelpe deg der du er.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...