Gå til innhold
Hundesonen.no

Liggeplass på kontoret.


molly

Recommended Posts

Skrevet

:P:P

Jeg har av og til med meg hunden på kontoret (heldig som jeg er). Han liker (som regel) ikke å ligge på noe, så teppet jeg har her til han ligger som regel ubrukt under pulten min, og bikkja ligger ved siden av eller rusler rundt.

I dag var plutselig bikkja borte og det var veldig stille... Stillhet og hund i pubertetsalder er sjelden ett godt tegn, så jeg listet meg rundt for å sjekke om han drev med pøbelstreker.

Men neida, han hadde funnet seg ny liggeplass. Inne på "lageret" i en pappeske der vi har nytt arbeidstøy fant min lille engel ut at han skulle ta seg en liten blund... ;)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...