Gå til innhold
Hundesonen.no

Høstlay ute(12.10.06)


Tine

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Skrevet

Nå har jeg fått blogg på siden min som dere kan følge med på om dere vil :barfy: skriver ca annen hver dag så den blir jevnlig oppdatert :P Og er det noen som vil bli linka så er det bare og gi beskje. Av bannere så legger jeg kun i buttons da så bare sleng med en button ;)

  • 1 month later...
Skrevet

Da er den endelige sommerlayen ute på nett lagt inn nye bilder på alle sidene samt annet små plukk :)

  • 3 months later...
Skrevet

Oppdatert med nylayout, nye bilder,linker og siden om Gizmo er helt ny...Samt oppdatert bloggen osv.

Skrevet

Jeg har da sett den layouten en god stund nå?

Fin layout, men scrollen er skeiv i firefox og på div siden går skriften opp i toppen.

Fine farger som passer til høsten :)

Skrevet

Jeg har da sett den layouten en god stund nå?

Fin layout, men scrollen er skeiv i firefox og på div siden går skriften opp i toppen.

Fine farger som passer til høsten :)

Den har vært ute en liten stund ja :D Jepp er klar over FF derfor så har jeg skrevet at den må sees i IE ;) Men ellers takk :P

Skrevet

Ny layout,helt ny framside, ny side på Gizmo sin side, oppdatert litt om meg og skrevet i bloggen :) Så har vi fått ny gjestebok som er veldig ''sulten'' :)

Skrevet

Ny layout på siden, ny side der jeg legger ut de gamle layoutene, 2 nye dvergpincher linker,ny link til pip.no, oppdatert bloggen samt annet knask :)

Skrevet

Fin, enkel og ryddig layout. :-)

Bruker Firefox, og der står litt buttons og tekst oppå hverandre på linkesiden.

Skrevet

Fin, enkel og ryddig layout. :-)

Bruker Firefox, og der står litt buttons og tekst oppå hverandre på linkesiden.

Jepp er klar over dette dessverre :) Skal prøve og fikse det, men bruker selv IE så... Men ellers takk hverfall ;)

  • 2 weeks later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Du har ingen som vil passe hundene litt? Om du har en hund hjemme (lederen, om en av dem tydelig er det) og de andre ute, så er det antakelig mye lettere å få til, over tid. Det hender folk tilbyr gratis hundepass på Finn, bare fordi de elsker hunder, men ikke har lyst til å forplikte seg på fulltid. Om du ikke finner en annonse, så lag en. Sjansen for napp fra dyrevenner som ikke kan ha dyr selv er høy.  Jeg anskaffet en hund nr 2 fordi den første ikke var interessert i sønnen min, og han var så såret av alle avvisningene, han måtte få sin "egen" i en alder av fire år. "Itte'no problem," tenkte jeg, som hadde sett andre med flere hunder. Eldste hundens umiddelbare respons på det nusselige lille nøstet av samme art var aggressiv knurring. Hadde heldigvis en god hundepasser som hunden kjente og trivdes hos, som tillot oss en smooth tilvenningsperiode med passende mengder samvær og alenetid, og innen noen uker hadde eldste adoptert den yngre som sin egen. Den fikk henge fra ørene og jage ham bort fra matskålen sin, og han hadde ikke hjerte til å nekte den noe. Han hadde en grenseløs kjærlighet til den nye lille vennen sin. ..etter en stund, men det startet altså med høy nakkebust, stiv hale og et virkelig aggressivt knurr, og kunne potensielt blitt stygt om vi ikke hadde kunnet pæmpre den eldste med masse one on one time, favorittaktivitene hans og koblet den lille med noe positivt. Jeg antar du har servert hundene det beste de vet som belønning for ethvert tilløp til ro og avslapning ifbm kattene? 
    • Det bør nok helst foregå i et annet rom, om ikke utenfor huset eller ihvertfall på god avstand. Om du gjør det rett foran de andre hundene i bur så er du like langt.
    • Jeg har forresten prøvd å ha en kattunge i litt lukka kattebur. Ikke sånt hundebur med gitter. Men så at kattungen da ble stressa når hunden gikk på utsiden. Men skal prøve flere ganger.
    • Takk. Ja har prøvd med en hund avgangen. Men da blir det konsert ved siden av på de andre hundene. Men prøvd flere ganger. Har dog ikke prøvd å ha kattungene i bur med hund løse. Men er redd kattungene da blir utrygge hvis de ikke kan klatre høyt eller gjemme seg. Og at hunden da skal bjeffe på kattungene utenfra.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...