Gå til innhold
Hundesonen.no

Lili


Recommended Posts

Skrevet

hehe.. ironi er det absolutt ikke! :D

ADHD er kallenavnet til pappan hennes, fordi han er så hyyyyper :)

LiLi er også veldig lik pappan sin, og helt spinnvill!

Skrevet
hehe.. ironi er det absolutt ikke! :D

ADHD er kallenavnet til pappan hennes, fordi han er så hyyyyper  :)  

LiLi er også veldig lik pappan sin, og helt spinnvill!

mulig jeg uttrykte meg litt feil, men jeg mente at hun ikke har ADHD bare at hun virker som hun har det. om dere skjønner? For jeg tror ikke hun har fått diagnosen ADHD hos en vet :wink:

Skrevet

Da skjønner jeg Kristina :) Hehe.. Men hvis jeg hadde ment det ironisk, så hadde jo det betydd at hun var en skikkelig slappfisk, noe hun ikke er :D

Skrevet
Da skjønner jeg Kristina :) Hehe.. Men hvis jeg hadde ment det ironisk, så hadde jo det betydd at hun var en skikkelig slappfisk, noe hun ikke er :D

ja, jeg sa litt feil :oops:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...