Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvorfor er plutselig alt blitt på engelsk?


Recommended Posts

Skrevet

I går når jeg gikk inn på sonen var plutselig alt blitt på engelsk der...eks my controls i steden for det som sto der før å sånn..... :unsure:

Jeg som har vært borti noe elller har dere byttet til kun engelsk?

Skrevet

Helt nederst til venstre her står det Norwegian til oss med norsk, flytt din også til det om det ikke står det... :D

wee, bra forklart.? :not: :D

Skrevet

Helt nederst til venstre her står det Norwegian til oss med norsk, flytt din også til det om det ikke står det... :D

wee, bra forklart.? :not: :P

hehe joda flaut :D var nok jeg som hadde kommet borti den knappen så dt ble engelsk ,fikk fiksa dt i stad:icon_redface:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...