Gå til innhold
Hundesonen.no

Engelsk Setteren Milo


Guest Hyper_Bærta

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Guest Hyper_Bærta

PICT0290.jpg

Når jeg teller til 3 angriper jeg..

1-

2-

PICT0296.jpg

-3!!!! ANGRIIP!

PICT0304.jpg

Hva er dette? =S

En sjøelg?

PICT0306.jpg

Årh..Det er jo Fido jo! :)(L)

PICT0232.jpg

Milo- stolt etter å få en liten plass på den stoore veggen! (den grønne sløyfen...Er egentlig IKKE med)

Ilovemilo.jpg

TiHi<3

myenglishsettermilo.gif

Jeg har Engeeelsk Seeeeetter :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 1 month later...
Guest Hyper_Bærta

Ja, hadde en gammel tråd her, men den forsvant når det nye forumet kom. Så nå skal jeg legge inn nytt Milo emne!

Kan vell begynne og si litt om Min hund;

Milo er en utrolig herlig hund, som tar det meste uten problemer! Han kan være utrolig rampete, men han er jo min, så da har det ikke noe å si :P Bare litt tull med tunellen, men han kommer seg igjennom. Milo kan være litt sur på andre hunder, men vi har faktisk fått bånd på det problemet, så nå er han et snillt englebarn som bare går og gjør det som matmor sier.

Nå skal vi begynne og dra mer på utstillinger også. Det kan bli veldig morsomt, og vi kan lære UTROLIG mye av det.

Dessuten så tror jeg at vi har godt av all den sosialiseringen vi får.

Milo, MIN, Milo

PS! på dette emnet kommer jeg til å legge ut litt mere info, og bilder av gullet mitt :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 1 month later...
Guest Christine

Har ikke lagt inn bilder på en god stund, så legger inn 10 stk nå ;)

Tok utrolig mange, men legger bare inn de ti beste, g med begurnnnelse på hvorfor ;)

1.jpg

Her sto han utrolig flott synes jeg ;)

3.jpg

Liker dette fordi man ser setteren i han

2.jpg

Her sto han også pent

4.jpg

Ser ut som om han er på jakt jo

5.jpg

Her kommer kaninen..hoppendes ut av bildet =)

6.jpg

Sto velidg pent her..*dummeknekkpåhalen*

7.jpg

Veldig pen

8.jpg

Likte fargene så godt :D

10.jpg

jakte etter fugl

http://i31.photobucket.com/albums/c382/Mil...ve/0e0d67ca.jpg

Kameraten Dennis var også med..Et av de bedre bildene jeg har tatt :D

Edit: Siste bildet ble for lite!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er ingen grunn til å ikke bruke tørrfôr som godbiter ellers også, det er jo bare mat, så lenge hunden vil ha det. Og vær for all del ekstremt forsiktig med AI. De stiller ikke vesentlige spørsmål som en veterinær vet å spørre før man behandler en hund. Kildekritikk er fint, men det kommer helt an på hvilke kilder man bruker. Og har lov til å bruke. Så enten er AI-en trent på ulovlig materiale, eller så har den et begrenset spenn av kilder. I tillegg er det ekstremt stor forskjell på hundehold i ulike land, så selv forutsetninger for forskning og råd fra profesjonelle vil variere stort.
    • Altså hvorfor har ikke jeg tenkt på dette?!  Så genialt med AI altså👏🏻  Har snakket med vetrinær igjen i går, og vi skal forsøke med Hills sitt allergifor:) Vi startet overgang i går og lillemann ELSKET det og «sorterte» maten i skåla for han skulle spise Hills-bitene først🤣  Det som var et kjempepluss var at foret har godbiter med samme ingredienser, så de kunne han få 4 stk av om dagen, selv om han er på eliminasjonsdiett. Så GJETT om det ble fest hjemme i går. Første godbit på mer enn syv uker.  Fikk også sove natta gjennom uten magetrøbbel og i morres var avføring fast og fin!    Har skikkelig tro på at dette skal bli bra🫶🏻 OG når vi forhåpentligvis starter provokasjonsdiett om noen uker så skal vi starte med VOM fra taste!    Tusen takk for gode råd folkens👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Dere er helt supre som tar dere tid til å svare, og nå er vi såå lykkelige i heimen😍    
    • Takk! 🥰 Jeg glemte at det finnes en verden av små butikker utenom gigantene. Du reddet dagen og uka og måneden, og potensielt hele sommeren min. Nettopp vært på kurstime med råfor klabb og klæss og isj, og så ikke veldig lyst på fremtiden. Får hamstre.
    • Et enkelt nettsøk ga meg flere nettbutikker som har det? Ellers så er det flere som har lignende produkter, jeg kjøpte noen veldig gode for noen år siden, men husker ikke merke nå. Var ikke K9.
    • Fortviler, fordi det er tomt for nomnoms 😨 Det perfekte snæck. Smakelighet på høyde med favoritt råfor, men i en konsistens som kan skjæres med ostehøvel, til tynne, store skiver som dekker store deler av tunga og ganen og gir maks bæng for the bucks - verdi per kalori - som belønning. Rene råvarer av dyr, ikke noe vegetabilsk tull som fillere, i verdens mest tasty snæck av en konsistens som ikke klæsser til lomma eller hendene. ..og det er TOMT. Lå to pølser igjen i hylla på K9 Hundesenter i dag. Jeg kjøpte den ene. Tomt.  You don't know what you've got till it's gone. Det der er en uerstattelig belønning. Alt annet er enten for tørt og for lav verdi, og feil form, eller for klæssete og ekkelt og uhygienisk å fare rundt hjemmefra med.   K9 Nomnoms er (var? 💔) den P E R F E K T E treningsgodbit.    Gid noen med litt kundegrunnlag kan pushe på K9 for å få de til å produsere mer av det der. Finnes faktisk ikke andre belønninger av samme kvalitet. Enten må vi nå ned på belønningsverdi, eller jeg må begynne klæsse med å ha Vom og kjøleelementer i lommene K9 Nom Noms  produsert av K9 Hundesenter - Midt-Norsk Kompetansesenter for hund.  Please, please! Noen med litt kundegrunnlag og salgsvolum, push dem for å få produsert mer av det der 🥺    
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...