Gå til innhold
Hundesonen.no

Nytt design


Vanja Olsen

Recommended Posts

Skrevet

Hei grattis med nytt design, jeg syntest sida di var grei jeg liker selv litt meg farger osv men det er smak å behag da :icon_redface: men kjempe oversiktlig:)

Skrevet

Når man holder musepekeren over en link blir den nesten samme farge som bakgrunnen, samme om man har klikket linken og den blir merket. Må virkelig anstrenge meg eller merke teksten for å se hva som skal stå der.

Ellers er siden super den, det var forsåvidt den gamle også :icon_redface:

Skrevet

Flott og oversiktelig side, nok en gang :icon_redface:

Enig i det Vipsen sier...

Et tips: På linkesiden din, de få bilde/banner linkene du hadde sto litt "oppåhverandre" eller de sto i alle fall oppå den streken du hadde laget der...

Skrevet

Veldig bra dette Vanja.

Eneste er at siden er penere å se på i Explorer enn i Firefox. Linksiden eks. En del oppå hverandre i MF, men ryddig og pent i IE.

Skrevet

Hei alle sammen.

Tusen takk for fine tilbakemeldinger:D

Har fikset det med linkene og skrifta mi gikk pluttselig helt besjerk, så jeg driver og retter opp det også.

Ang firefox, så bruker jeg det veldig sjeldent, men jeg får ikke til at siden ser lik ut i begge leserene.

Konklusjonen min var at firefox er noe dritt... he he.. neida...

Jobber med saken B)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...