Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Har en gordon setter som det lukter vondt av på nakken, lukten kommer viss han blir stresset eller etter å ha lekt o.l. Trodde først det var ånden men d var det ikke, og med en gang han kommer ut så ruller han seg mer en normalt i snøen. Hva kan det komme av? lukter heller ikke vondt i ørene hans. Og han har ikke rullet seg i noe dritt. 

  • 2 months later...
Skrevet

Min Mira, bordeaux, luktet helt grusomt i nakken en periode for en stund siden. Da jeg søkte litt rundt sto det at illeluktende matvarer eller dårlig mat kunne skilles ut gjennom huden på hunder. Ikke aner jeg om dette var årsaken, men det viste seg at hun hadde fått dårlig kyllingpålegg av "noen" i huset som ikke kan lese eller lukte på noe før han gir det til hunden, og som ikke klarer å se forbi bedende valpeøyne.. ? 

Skrevet
Just now, Helene.Mira said:

Min Mira, bordeaux, luktet helt grusomt i nakken en periode for en stund siden. Da jeg søkte litt rundt sto det at illeluktende matvarer eller dårlig mat kunne skilles ut gjennom huden på hunder. Ikke aner jeg om dette var årsaken, men det viste seg at hun hadde fått dårlig kyllingpålegg av "noen" i huset som ikke kan lese eller lukte på noe før han gir det til hunden, og som ikke klarer å se forbi bedende valpeøyne.. ? 

Hadde hun ikke også noe utposninger med puss etter en sprøyte på halsen?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
    • WOW!! Grattis😍🥳 Superbra jobba!!
    • Gratulerer så mye. 👏🤩
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...