Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet (endret)

I lys av en viss hendelse for et par dager siden,  er det lov å spørre hvordan sånt foregår? All den tid vedkommende, i dette tilfellet,  ikke vedkjenner seg at dette er hens verk? Mulig det er litt på kanten å spørre koblet til en konkret sak,  men siden vedkommende selv flagger det åpent og offentlig på nett,  så er det jo ikke akkurat noen hemmelighet.  Nå tenker jeg altså ikke på å fordele skyld i denne konlrete saken ,  men jeg lurer på hvordan man evt blir koblet til en annen konto uten at personen bak har innrømmet det selv eller har skrevet noe spesielt avslørende?  For siden hen ikke vedkjenner seg det, så er det jo litt drøyt om det er feil liksom. Så synes det er litt relevant for oss andre her inne og.

Endret av Malamuten
Skrevet

Man har tre varianter når du ønsker å slutte å bruke hundesonen.

1. Man slutter å logge på.

2. Man går i brukerpanelet sitt, velger deaktiver, moderatorteamet godkjenner den og brukeren blir deaktivert og kan ikke logges på.

3. Man går i brukerpanelet sitt og velger å bli slettet. Moderatorteamet godkjenner den, og brukeren blir slettet og forumet prosesserer alle poster og innlegg over til gjest.

 

Ang å koble sammen gamle kontoer med nye så går det såfremt man bruker valg 1 eller 2. Valg nr 3 så er brukeren slettet og kan ikke gjenopprettes eller kobles sammen.

 

Sammenslåing av brukerkontoer baseres helt på ip og browser historikk. Bruker X logger på med ip og browser XY. Bruker Y logger på med samme ip og browser XY. Når alle disse tingene er likt, helt ned til versjonen av internettleser. Så blir brukere slått sammen.

  • Like 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...