Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet (endret)

I lys av en viss hendelse for et par dager siden,  er det lov å spørre hvordan sånt foregår? All den tid vedkommende, i dette tilfellet,  ikke vedkjenner seg at dette er hens verk? Mulig det er litt på kanten å spørre koblet til en konkret sak,  men siden vedkommende selv flagger det åpent og offentlig på nett,  så er det jo ikke akkurat noen hemmelighet.  Nå tenker jeg altså ikke på å fordele skyld i denne konlrete saken ,  men jeg lurer på hvordan man evt blir koblet til en annen konto uten at personen bak har innrømmet det selv eller har skrevet noe spesielt avslørende?  For siden hen ikke vedkjenner seg det, så er det jo litt drøyt om det er feil liksom. Så synes det er litt relevant for oss andre her inne og.

Endret av Malamuten
Skrevet

Man har tre varianter når du ønsker å slutte å bruke hundesonen.

1. Man slutter å logge på.

2. Man går i brukerpanelet sitt, velger deaktiver, moderatorteamet godkjenner den og brukeren blir deaktivert og kan ikke logges på.

3. Man går i brukerpanelet sitt og velger å bli slettet. Moderatorteamet godkjenner den, og brukeren blir slettet og forumet prosesserer alle poster og innlegg over til gjest.

 

Ang å koble sammen gamle kontoer med nye så går det såfremt man bruker valg 1 eller 2. Valg nr 3 så er brukeren slettet og kan ikke gjenopprettes eller kobles sammen.

 

Sammenslåing av brukerkontoer baseres helt på ip og browser historikk. Bruker X logger på med ip og browser XY. Bruker Y logger på med samme ip og browser XY. Når alle disse tingene er likt, helt ned til versjonen av internettleser. Så blir brukere slått sammen.

  • Like 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg følger med på lynkart hver gang men det kan snu fort. Og det tar ett stykke å kjøre hjem om jeg ser det er ille. Det er også ofte det er meldt torden og Lyn og jeg blir hjemme med hundene også kommer det ikke torden og Lyn i det hele tatt.
    • Det er så dumt fordi man aldri vet hvor mye torden og Lyn som kommer akkurat her jeg bor. Vanskelig å vite hvor heftig det er meldt. Går det an å se det ett sted? Jeg kan dessverre ikke ta dem med meg i bilen da de hører det enda bedre i bil. 
    • Det kommer vel litt an på hvor heftig det er meldt. Min totalt skuddtrygge hund ble redd for raketter og andre høye lyder (typisk ryggelyd fra lastebil o.l.) etter at naboen sprengte stein på tomta mens hundene var alene hjemme. Vi var ikke varslet. Så hvis det er meldt fare for lyn og torden akkurat der du er ville jeg nok vurdert å tatt dem med meg eller blitt hjemme. Men "kanskje et lyn i stort område" i løpet av dagen er nok ikke så farlig. Du kan jo også følge litt med på lynkart.no.
    • Det høres ut som du har vært gjennom mye. Jeg håper du får hjelp til å håndtere dette, og at det hjelper å dele. Jeg tenker at å ha en hund ved siden av seg, uansett størrelse, i slike situasjoner er verdifullt.  Fint å høre at ting begynner å løse seg!
    • De fleste steder i Norge nå er det nok ikke for varmt. Prøv å gå barbent selv?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...