Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Gammel Tapatalk konto er nå tilkoblet nytt forum software.

Det betyr at den nye Tapatalk kontoen (med hvit hundesonen bilde) vil slutte å virke/bli slettet.

Årsaken til at det ble opprettet en ny Tapatalk konto var at brukerne etterspurte tilgang til forumet via Tapatalk + at ingen hadde tilgang til den gamle. Årsaken til at ny Tapatalk konto nå blir slettet er at vi har fått kontroll over den gamle, den har ~600 brukere og historikk.

Vi minner om at forumet har fått egen mobilvennlig versjon og at Tapatalk ikke lenger er "nødvendig". :)

Beklager bryderiet!

  • Like 1
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har vurdert Manchester terrier, Person russel terrier, brasiliansk terrier, og skye terrier. Tenker også på Pincher men hva er forskjellen mellom en pincher og Manchester terrier? De er ganske like utseende og størrelse. Vi vet at terriere har mere jaktinstinkt og er mere sta enn gjeterhund. Ønsker helst en av de største terrierne.
    • Hva er likheten mellom alle terrierene sånn generelt? Ønsker en terrier uten napping og vanskelig klipping. Børsting går greit. Hvordan er dem i forhold til gjeterhunder? Er oppvokst med det.
    • Så da har det ikke noe å si da? Kjekt å vite. Synes Lily er så fint navn.
    • Jøss, teksten din er veldig oppriktig og detaljert! 😊 Det merkes at du virkelig har tenkt nøye gjennom dine erfaringer og hva du forventer av hunden fremover. Det er spesielt hyggelig å se hvordan du analyserer tidligere erfaringer med corgien og puddelen og trekker egne konklusjoner – det vitner om at du er oppmerksom og bryr deg om dyret.
    • Prøver å ha mindre trykk på dobbel L på Lily og Lille sier jeg sånn man sier Lille.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...