Gå til innhold
Hundesonen.no

Ut på tur, aldri sur.


Mina

Recommended Posts

I dag var jeg og Vipsen på tur med våre søte små.. Og tatt noen bilder. :(

En hund i vannet

15022006163242Jy79Cq1gt7na.jpg

Som har lyst på selskap..

15022006163242P43lR3JxLFFI.jpg

Men pølsene er opptatt med noe annet

150220061632429i7S858y4mos.jpg

Finn en pølse:

1502200616324352VWW48xAEK9.jpg

Eller to..

15022006163703I7UMK8188a29.jpg

Når pølsene ikke vil leke, så får man leke med pinnen

15022006164121SP7Yr3GGVJ49.jpg

En liten pølse må undersøke..

15022006164737aGkK4IVGIO6v.jpg

Og gnage på.

15022006164737gXW6A2MHJAAG.jpg

Merlin søker etter godbiter

15022006164738S7s9GPWpcfb3.jpg

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg stikker av med den lille brune anytime, hihi. Skulle sett ham, hehe, sprang som en gal etter vips helt til hun snudde seg og så hva som kom springende, da bråsnudde han og lagde englefjes "hvem jeg :(" og gjemte seg bak mor før han såklart bare måtte prøve en gang til da... Og enda en...

Badegal og pinnegal *fått labrador i feil innpakning*

Takk for turen, Zipp :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ipsa er helskjønn! Og pølsene! :(

Herlige er de! *sjalu*

Du er ikke den eneste som ble bergtatt av skjønnhetene våre. På hele turen hadde vi en som forfulgte oss, og vedkommende trodde jeg snakket til han da jeg sa "Aslan, ikke alle vil hilse på deg.." Så etter det, så var han hele tiden bak oss.. *paranoid* :P

Også ventet han på at vi kjørte først, før han kjørte etter.. *enda mer paranoid* :unsure:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • "Hva skjedde?"   Det ***** luddesklie AVSKUMMET fjerna sæ ikke da det ble bedt om å forlate åstedet, og nå TRUER det med å gjennomføre vitenskapelig _bevis_ for telepati for å DESTRUERE all resterende livskvalitet æ hadde og drepe alle håp om en bedre fremtid. Det her e takk og farvel. Æ rømmer til utlandet og bryter ALL kontakt med alt og alle for å slippe unna blablabla om hennes bevis for telepati og whatever konsekvensenser av at et luddersklie avskum som har KNULLA kjæresten min gjør karriere på min personlige tragedie i tillegg.   Det var hyggelig så lenudet var håp om å få det hjerneforsker horesvinet av ideen om å skille gjøre karriere på FORPESTE universet med å gjøre telepati til et allment akseptert, reelt fenomen.    Kos dere. 
    • Anbefaler deg å prøve huken multisele, det er den eneste jeg har prøvd som min hund klarer å trekke i uten å bli hes. Har prøvd ulike trekkseler men huken multisele er det eneste som fungerer her. Bor du i Oslo eller nærheten kan du få prøvd størrelser hos Brukshunden, men du får kjøpt på nett også. 
    • Enig med siste her, lildog har jeg prøvd og den var helt ubrukelig. Jeg er veldig fornøyd med tracktive, har den på begge hundene og katten. Kan være litt treig til å finne posisjon noen ganger, men uansett raskere enn både lildog og mitt spor som jeg også har prøvd. 
    • Tja, min forrige hund måtte ha små måltider gjennom hele dagen, ellers ble hun kvalm og spydde hun magesyre. Det feilte henne ikke noe utover det at magesekken ikke tålte å bli helt tom. Det hunden jeg har nå sultestreiket i sitt tidligere hjem og kunne gå dagevis uten mat. Hun klarer seg like fint på ett stort måltid daglig som flere små. Jeg har prøvd OMAD selv, og jeg klarer faktisk ikke å spise ~2000 kalorier (som er mitt dagsbehov for vedlikehold) på ett måltid. Fasting kan sikkert være positivt for noen individer i noen tilfeller, men jeg tror absolutt ikke det er noe som passer for alle.
    • Det var lenge siden! Hvis du faktisk skal ha noe særlig sol og varme så er det sør-Spania som gjelder. Kanariøyene hvis du vil være værsikker. Det kan være ganske hustrig ellers i sør-Europa, og husene der er jo ofte ikke laget for vinter og ikke spesielt godt isolert. Heller ikke i Spania, forsåvidt. Kanskje se på feriehusutleiere som Novasol og den type ting?  Tenker du å fly eller kjøre? Det blir jo fort dyrt å fly tre store hunder fram og tilbake i cargo.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...