Gå til innhold
Hundesonen.no

Klara


Martine
 Share

Recommended Posts

Klara (Perfect Image Keep an eye on me) er det nyeste tilskuddet her i flokken. Datteren til Perfect Image action for attraction, Stella, som også bor hos oss.

 

Hun er en tøff liten sak som ble hentet denne uken, 8 uker gammel. Det eneste problemet er at hun synes det er kaldt ute, og prøver å adoptere noen som ikke tar henne med ut :aww: Her skal hun være familiehund først og fremst, men også stilles ut litt, og trenes i lydighet/spor/hva enn som måtte passe. Veldig fornøyd med henne! :heart:

 

b2e8ef7cd73ec3c6a0348cd1a01c36ae.jpg

 

1f2e6f9c082fc1795e0663f367047b4f.jpg

 

22d79c752fe5a9e7cea8b1d51fa8141d.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 13
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Takk alle sammen! I går var hun med samboeren på verkstedet, og måtte bades (både i går kveld og i dag tidlig), og deretter fønes. Så nå ser hun i hvertfall etter et nytt hjem, mammaen hennes reddet henne ikke en gang. Stakkars lille :aww:

Hun er så kul :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Han har det godt i buret. Det står på et varmt underlag og han har myk madrass og tepper. Mer enn nok plass til å snu seg som han vil. Han har vannskål festet på ene burveggen og må han tisse, piper han så jeg går ut med han. Det er ikke bur som er et problem her. Han legger seg inn i det frivillig på dagtid også når han skal sove. 
    • Buret er veldig begrensende, og hunder bruker ulike liggestillinger og underlag for å regulere varmen i løpet av natten. Hunder ligger gjerne stille der fordi de ikke har noe valg. Hvis valpen må gjøre fra seg eller søler når han drikker så blir det fort vått og ubehagelig å ligge der også. Lykke til med kattetreningen, du har nok en jobb foran deg der. Selv om det har gått bra før så er individer forskjellige og har ulike grader av instinkter.
    • Ja, han visste at jeg hadde katter, men mente det ikke var noe problem. Og jeg har hatt både jakthunder og gjeterhunder tidligere og det har gått veldig bra. Valpen ligger fint i buret så jeg skjønner ikke helt hvorfor jeg skal endre på det? Buret står i stuen og valpen sover rolig hele natten der. 
    • Begynner å bli ei stund siden jeg hang på forum nå, ja 😄 dårlig til å sjekke svar og, ser jeg!  Det må jo bli kjøring, da!
    • Visste oppdretter at du hadde katter? Har de noen råd kanskje? Dette er jo en mix av raser som har notorisk høyt jaktinstinkt, så dette kan bli en stor utfordring. Her må det i så fall systematisk trening til med rotrening rundt kattene, belønning for å ignorere dem, og trygge områder for begge. Og det er fortsatt ingen garanti for at det går bra. Har du mulighet til å skille dem i ulike rom om natten så valpen slipper å ligge i bur?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...