Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Heisann :ahappy:

Tenkte jeg skulle lufte for sonisene at vi gjerne passer hunder i sommer,men også hele året :)

Vi er et samboerpar på 24,og 27.

Sammen har vi 4hunder, både tisper og hannhunder.

Hundene her i huset går overens med stort,smått,tisper & hanner.

Vi bor landling til,(med trafikkert bilvei på utsiden av vinduet) med skog,elv og fjell i umiddelbar nærhet.

Eneste kravet vi har er at hunden(e) din(e) er vaksinert,går overens med våre,og kan takle noen timer alene hjemme :) Om den er i bur,eller løs er opp til hver enkelt eier og hva hunden er vant til :)

Vi bruker mye tid på hundene våre,og har stadig hundevenner på besøk :)

Vi har erfaring fra pomerianan, chihuahua, staffordshire bullterrier, afghanske mynder, rhodesian ridgeback, puddel, schæfer,border collie ++

Så har passet litt forskjellig :)

Fra ca 20juli til 20august har vi en cavalier,og en flatcoated her på ferie,så da tar vi ikke inn flere :)

Men ta gjerne kontakt om du trenger hundepass :)
Referansene er gode :)

  • Like 4
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har vurdert Manchester terrier, Person russel terrier, brasiliansk terrier, og skye terrier. Tenker også på Pincher men hva er forskjellen mellom en pincher og Manchester terrier? De er ganske like utseende og størrelse. Vi vet at terriere har mere jaktinstinkt og er mere sta enn gjeterhund. Ønsker helst en av de største terrierne.
    • Hva er likheten mellom alle terrierene sånn generelt? Ønsker en terrier uten napping og vanskelig klipping. Børsting går greit. Hvordan er dem i forhold til gjeterhunder? Er oppvokst med det.
    • Så da har det ikke noe å si da? Kjekt å vite. Synes Lily er så fint navn.
    • Jøss, teksten din er veldig oppriktig og detaljert! 😊 Det merkes at du virkelig har tenkt nøye gjennom dine erfaringer og hva du forventer av hunden fremover. Det er spesielt hyggelig å se hvordan du analyserer tidligere erfaringer med corgien og puddelen og trekker egne konklusjoner – det vitner om at du er oppmerksom og bryr deg om dyret.
    • Prøver å ha mindre trykk på dobbel L på Lily og Lille sier jeg sånn man sier Lille.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...