Gå til innhold
Hundesonen.no

Problem: tekstene blir markert som lest v. innlogging


Recommended Posts

Hjelp!! Dette er utrolig irriterende. Innimellom ved innlogging, så blir ALT merket som lest (og nei, jeg får faktisk ikke til å lese absolutt alt, så dermed vet jeg jo at det er noe galt ;-)). MEN, etter det virker som om hvis noen skriver et nytt innlegg ETTER at jeg har logget meg på, så blir dette registrert som nytt... Og ja, jeg bruker firefox :wink:

Hva kan jeg gjøre. Er det noe som er "fullt" eller noe, hehe..

Eller prøver noen å fortelle meg at jeg ikke må sitte her inne eller noe?

=D>

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hvis det først skjedde nå, så kanskje det har noe med server problemer å gjøre eller noe???

Rart er det iaf (og ja, enormt irriterende ;-)), men vi overlever det sikkert. Håper bare at det er noe jeg selv kan gjøre for å få orden på det!

:wink:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

NEI, skjer idag også!!! Arg dette er utrolig irriterende. Har ikke oversikt over hva som er nytt eller ikke. Klart jeg kan bruke lengre tid, men når det først finnes en slik funksjon som skal "lette" hverdagen for oss tytesyke, så hadde det vært fint om det fungerte... buhuuu :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg har krysset av for at jeg blir logget på automatisk.

Men om jeg er inne på hundesonen og går ut også kommer tilbake så er alle blåe..er det normalt?? Veldig irriterende.  :oops:

Flott at det ikke "bare" er oss juniorer her inne, men også andre som har vært her lengre.. man føler seg mindre "blond" av sånt ;-) :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

om topicer dere ikke har lest er markert som lest ( altså blå) kan dere også trykke oppdater ikonet på verktøylinjen helt øverst, over fleltet der man skriver inn adresser. da pleier det og fikse seg hos meg hvertfall :) om du ikke er logget inn er også alle feltene blå :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hmm høres rart ut. Men gidder ikke se på dette nå som vi er ved og flytte over til et nytt forum. Regner med det systemet er bedre der.

Hehe, ja, det skjønner jeg jo. Får si ifra hvis jeg sliter med det samme nå. Enda har jeg ikke merket noe iaf..

:D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
    • Nå har frøken Lilje, usikker omplasseringshund, bodd hos meg i 3,5 mnd. Hun begynner å bli ganske husvarm og trygg på meg, men andre hunder og fremmede mennesker som tar kontakt er skumle, så de prøver hun å skremme bort. Det er greit nok, jeg skjønner at det har vært hennes eneste forsvar så langt i livet. Men så har vi en veldig grei og trivelig nabohund som vi har gått litt turer med, og han kjefter hun voldsomt på. I begynnelsen var det helt sikkert usikkerhet, hun ville gjerne følge etter og være nær han på tur, men så snart han snudde seg og så på henne ble det skummelt = bjeffing. Men nå synes jeg nesten det bikker over i bølling fra hennes side, for nå kjefter hun på han nesten uansett hva han gjør. Han er verdens snilleste og lar henne være helt i fred, så det er absolutt ikke noen grunn til at hun skal holde på sånn. Og ikke minst er det fryktelig urettferdig at han skal få så mye kjeft for ingenting. Hva gjør man? Hun er helt klart fryktelig dårlig sosialisert og har godt av å være sammen med snille hunder, men denne oppførselen synes jeg er uakseptabel.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...