Gå til innhold
Hundesonen.no

"Se alle innlegg i diskusjonen" - funksjon??


Recommended Posts

Hadde det vært mulig å få til en funksjon som man kunne trykke på for å se alle innlegg i diskusjonen. Blir litt irritert av å måtte bla meg frem - eks. i burdiskusjonen. Der var det skrevet nesten 100 nye innlegg siden jeg var her sist i går kveld, og det var ikke mulig å finne den siden jeg skrev mitt siste innlegg på uten å trykke meg tilbake med tallene flere ganger, for så å trykke fremover igjen (dårlig forklart, men dog..).

Jeg hadde hvertfall synes det hadde vært utrolig praktisk med en slik funksjon, i og med at vi er så mange engasjerte debattanter :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Joda, jeg kan prøve :P

Hvis du tar burtråden fra i går kveld som eksempel så teller den i skrivende stund 15 sider, her på sonen får man da opp når man skal velge side: 1,2,3......13,14,15. Det blir da veldig kronglete å lese ting som står på side 8 for eksempel. Det jeg da etterlyser er en funksjon man kan velge der da alle 15 sider med innlegg kommer opp samtidig, så man slipper å bla og bla og bla.

Skjønte du hva jeg mente?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest Per Olav
Kan hende det er jeg som er dum nå' date=' men du gidder ikke forklare litt mer?? :P[/quote']

Kanskje det enkleste ville være å se hvordan canis har gjort det?

La oss si en diskusjon har 100 innlegg hvor bare overskriften og forfatter vises.Dersom man ønsker å se hva en spesiell forfatter skriver, klikker man på overskriften og vips åpner det ene innlegget seg. I tillegg har man en funksjon som gjør at ved å klikke på en link åpnes alle innleggene og man kan lese diskusjonen fortløpende uten å klikke seg fra side til side.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Ja - det har nok vært lite struktur på tilværelsen på landet.  Han er svært lite interessert i lek. Har prøvd diverse leker, biteleker og dra-leker - men han skjønner ikke poenget. Apportering er også null interessant. Har tydeligvis ikke vært aktivisert med dette tidligere. Oppdaget i går kveld at jeg kan fremprovosere "krypingen" hans også hvis jeg bare står og jogger på stedet innendørs. Så det er noe med hoppingen/løpe-bevegelsen som gjør han redd eller usikker. Har ikke forsøkt med ball - men har noen tennisballer liggende - så skal prøve ut neste gang vi går ut. Hva angår turområder - så varierer jeg turene i helgene - da er det tid å kjøre til ulike steder  - mens i hverdagen blir det nok ofte litt de samme stiene siden jeg bor i skogkanten.   
    • Fordommene mine sier "vokst opp på landet uten mye rammer eller struktur, og heller ikke mye sosialisering og miljøtrening". Det trenger ikke å være riktig, men hvis det er tilfelle kan det ta ganske lang tid å venne seg til et nytt sted, nye folk og nye rutiner. Jeg ville startet med en fysioterapeut for å utelukke muskulære problemer, og så bare gitt det tid. En måned er ikke lenge å omstille seg på for en voksen hund. Prøv heller å aktivisere med lydighetsøvelser, triks, lek og søk. Hva skjer hvis du har ham løs og bare går? Går dere på samme sted, har du evt. mulighet til å prøve ulike områder? Ikke ofte jeg anbefaler ballkasting, men hvordan er han der?  
    • Han er en omplasseringshund som jeg tok over for en måned siden. Har tidligere bodd hos oppdretter på landet - hvor han har løpt i timesvis rundt i fjellene og på heiene. Det er ikke det fysiske det står på. Problemet nå er at jeg ikke får gitt han det han egentlig trenger. Jeg er selv ute og løper mye - og skulle gjerne hatt ham med. Men med en gang jeg begynner å løpe begynner han å "krype" og legger seg nesten umiddelbart ned.  Det er som om han blir redd når min fart blir stor...Eller at frekvensen på skrittene mine blir høyere enn vanlig gange. Har prøvd både med sele og ha han løs.  Ingen forskjell.  Har også prøvd å sette han i hanefot med en annen hund for å skape tryggere ramme og kanskje mer motivasjon - men ingen forskjell. Må være eneste engelske setter i Norge som ikke liker å løpe.... 😆
    • Yoshi fylte 3 år den 31. august og har begynt å bli voksen selv i hode. Siden sist har vi: Deltatt i og vunnet endel blåbær, til og med 2 cuper. Også plassert seg i åpen hopp. Kommet igjennom mer enn en offisiel hopp bane, og faktisk kommet på en 3. plass. Konkurrert hos søta bror, de hadde vist merkelig slalåm så Yoshi skjønte ikke hvordan den skulle passeres 😆 Vært på japaner spesialen og fått exc og ck (mye bedre en den gule i fjor). Begynt surfetrening
    • Er det tatt røntgenbilder? Er dette et nytt problem, har det oppstått plutselig, eller gradvis? Hvor mye tur får han til daglig? Hvor langt/lenge går dere? Går dere på samme sted hver dag, eller ulike steder?  Bruker dere alltid sele?  Det er slett ingen selvfølge at det ikke er noe fysisk galt selv om veterinær ikke finner noe. Jeg ville vurdert å få en hundefysio til å undersøke grundig.  Ellers avhenger det veldig av svarene på spørsmålene over. Det kan ha med ubehagelige opplevelser å gjøre, det kan være utstyret du bruker, det kan være fysisk ubehag eller noe i området han reagerer på. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...