Gå til innhold
Hundesonen.no

Flink tegner ønskes


Recommended Posts

Guest Christine
Skrevet

Har nettopp fått ny ramme og fått hengt opp verdens fineste tegning av verdens nydeligste hund, og har veldig lyst på en lignende tegning av nåværende hund for å henge opp ved siden av det andre. Må være tegnet på A3.

image_zps70970a58.jpg

Fineste tegningen tegnet av @Caroline :)

Vet ikke hva som er normal pris, men det blir vi enige om.

Guest Christine
Skrevet

Har masse hodebilder av bikkja, men tror en tegning av dette kunne gjort seg på veggen.

IMG_0925_zpsaf186305.jpg

Bare med hodet i fokus av bildet.

Skrevet

Åååå, Milo... Herregud, åtte år siden jeg tegnet det bildet. Skjønner ikke hvor tida blir av! Hadde døgnet mitt hatt flere timer, kunne jeg laget en ny, men jeg har rett og slett ikke tid som det er nå...

Guest Christine
Skrevet

Jepp, tiden går fort! Har forståelse for dårlig tid, så håper jeg finner noen som kan klare å matche kunstverket :)

  • 2 months later...
Skrevet

Heisann folkens! Jeg er ny her, og vil bare si at jeg også driver med tegning. Tegner kjæledyr, ville dyr og fugler. A3 er formatet jeg bruker mest. Kun gråblyantegning :-)

Skrevet

Heisann folkens! Jeg er ny her, og vil bare si at jeg også driver med tegning. Tegner kjæledyr, ville dyr og fugler. A3 er formatet jeg bruker mest. Kun gråblyantegning :-)

Hva tar du for en tegning?
Skrevet

Jeg vurderer det litt. Har aldri tatt tegneoppdrag før men kan å tegne hvis jeg vil.. Har ingen tegninger på pc-en nå tror jeg, men finnes noen malerier på hjemmesiden min. www.sophieberntsen.com

Skrevet

Jeg tegnet også mye før en gang i tiden (www.dyretegning.wordpress.com). Men hvordan bestiller du trykk av tegningene på tekstiler?

Heisann! Det er bare å scanne tegningen det, og enten bruke strykemerke, eller få trykket en fotopute

. Mange leverandører rundt på Internett :-)

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det krysser vi også fingrene for. For akkurat nå er vi tidvis ganske slitne her hjemme🤪
    • Jeg er i prinsippet enig i at det er tidlig med løping og sykling, samtidig som jeg som sagt tror det ligger noe i balansen mellom fysisk og mental aktivisering her. Han er definitivt en ekstra utfordring i forhold til normalt, og jeg tipper det vil gå seg til med alderen, men det betyr jo ikke at det ikke bør jobbes med i mellom tiden. Håper dere finner nøkkelen etterhvert!
    • Ja og det prøver vi å jobbe med. Vi bruker langline 10-15 m. Munnkurv har vi trent inn, men ikke brukt mer enn på en tur enda. Venter på en bestilling på munnkurv fra usa som skal sitte bedre. løpe og sykle har vi ikke gjort enda da han kun er 6 måneder. Pleier å vete til de i alle fall er 9-10 måneder før jeg starter med det. vi har både prøvd å kutte ned og øke for å se om det er endring, men ingen forskjell. vi vurderer om det kan være ernæringsmessige årsaker til oppførsel. Men det er vi ikke i mål enda
    • Han trenger ikke å være løs, men jeg lurer på om balansen mellom mental og fysisk trening er riktig for ham. Har dere prøvd å kutte ned på søksarbeidet og løpe eller sykle med ham, eller lengre turer i langline? Bare 5-7 meter langt bånd gir mye mer frihet samtidig som du har kontroll på om han kommer over noe. Hvis han har god nok innkalling så kan jo evt munnkurv være et verktøy mot å spise alt. Det er det eneste jeg kan komme på å ta tak i, hva slags, hvor mye og riktig balanse mellom type aktivitet.
    • Ja det er superlativ rase og en drøm å ha når de fungerer som de skal. Dette er min 3 jakt cocker så rasen er ikke ukjent for meg.   det trenes spesifikk på ro, avslapping på teppe både inne, ute og i bilen. men han blir irritert når han blir fulgt tilbake på plass og ender kun med biting og frustrasjon fra hans side. Han kan å gå på teppet sitt og inn i buret. Men det fungerer ikke når ha blir i modus og han holder ikke mer enn kort tid de gangene han gjør det. Så fortsatt mye igjen å jobbe på.   maten blir brukt til det meste av trening og han fungerer godt når han er i riktig modus. Hovedsakelig skjer dette når han kjeder seg, hvis han får overtenning. Både når han har fått aktivitet og når han ikke får aktivitet. Så han er en liten nøtt og knekke. i aktivitet med voksne hunder fungerer han godt. Tilpasser seg tempo og sinnsstemning. Med valper så går han fort lei etter å10min og begynner heller å bite på oss. Så da må vi ta han bort fra situasjonen. Han får lengre turer i blandt. Men fordi han spiser alt som er på bakken har vi måtte begrense det å være løs etter flere turer til dyrlegen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...