Ane Skrevet 16. Desember 2013 Rapporter Skrevet 16. Desember 2013 Jeg fikk helt sjokk på lørdag da jeg kjøpte 2 kg ribbe til jentene. 14 kr kosta det. FJORTEN kroner!! Fy flate, hvordan har den grisen hatt det, tenkte jeg. Hadde jeg spist kjøtt hadde jeg jo åpenbart hatt budsjett til det, og jeg hadde vært en av dem som mer enn gjerne betalte hva det kosta (innenfor normalt bruk) for godt kjøtt jeg visste hadde blitt behandla bra. Ot: fikk de svineribbe? Det var smart! Slik naturell? Sent from my iPhone using Tapatalk Siter
Guest Jonna Skrevet 16. Desember 2013 Rapporter Skrevet 16. Desember 2013 110,- pr kg hadde jeg betalt. Jeg har bare ikke frys til slikt... Siter
SandyEyeCandy Skrevet 16. Desember 2013 Rapporter Skrevet 16. Desember 2013 Ot: fikk de svineribbe? Det var smart! Slik naturell? Ja, skar av fettet (som utgjorde ca 75%) slik at jeg kan blande det i v&h, og kutta ribbekjøttet i småbiter sånn at jeg kan spre det i hagen så de har litt å drive med. Siter
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.