Gå til innhold
Hundesonen.no

Mira og vega<3


~Marlene~

Recommended Posts

må oppdatere litt med bilder jeg! er jo kjempelenge siden sist.

så her kommer noen bilder :)

kos dere =D>

Julegavene fra miko :(

bamsetrkle2hc.jpg

Mira med bamseørkle sitt fra Miko :D

bambitrkle6bk.jpg

Mira med Babmitørkle fra Miko

sommerfultrke9bp.jpg

Mira med sommerful tørkle fra kjære søte miko ;)

sebratrkle4uy.jpg

Mira med sebratørkle fra Miko :D

de tørklene fikk hun av miko i julegave! Takk miko og elin :D

:D se på dette teite snodige bildet! ser ut som mira pisser på Vega :(

miraogvega7yr.jpg

noesonsasvrerer9nc.jpg

* Noen som SA svære ører? :( de er jo ikke svære

im0006817af.jpg

Vega og Mira på julaften ;)

oko2ef.jpg

blæ :P

mimi2ub.jpg

snakk om å være egen! hun ville ikke dele en eneste leke med noen :(

ps: det beinet det røde er fra bror Tiko! tusentakk :(

im0007335ci.jpg

Men vega prøvde å stjele den likevel :wink::P

kaiser0cx.jpg

Mira leker med Kaiser, hennes bestevenn ;)

snorl2xh.jpg

Og dette er mira etter hun har vært ute med rakettene, slokna som et lys :P

til sist: desidertfinestehundanever3cj.jpg

Begge gulljentene mine Love

Nå kan jeg ikke bbombadere med flere bilder så vi sier stopp for denne gangen :P skal legge ut masse på mira å vegas sider senere :D

takk for titten! å jeg vil gjerne ha kommentarer

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 1 month later...

Nye bilder stadig like vakre :P

317ad7d0.jpg

vi er på toppen av komsatoppen og tok oss en velfortjent pause :P hundne e var dauetrøtt etter turen å såvna med en gang de kom inn ;)

70a27a13.jpg

gullet til mamma poserer i lyngen på treet

gullet til mor ville posere litt før vi dro ned fra toppen hehe

1182ea1d.jpg

hehe vakre jentene mine :)

84cf4db6.jpg

Vega jenta mi ;)

b9b11bc5.jpg

Mira ;)

f70faba8.jpg

mira kan hoppe ;) HOHOHOHO( det ser ut som hun står på gulve men hun er faktisk veldig høyt oppe)

4e099985.jpg

mira med caps som vi bare bruker ved bilder

a1819b22.jpg

vega og mira koser seg ute

34d75708.jpg

Sita, Vega og Mira ;) vakre jenter de ja!

sånn det var allt for denne gangen, vil gjerne ha kommentarer om gulljentene!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Nye bilder stadig like vakre :P

317ad7d0.jpg

vi er på toppen av komsatoppen og tok oss en velfortjent pause ;) hundne e var dauetrøtt etter turen å såvna med en gang de kom inn ;)

70a27a13.jpg

gullet til mamma poserer i lyngen på treet

gullet til mor ville posere litt før vi dro ned fra toppen hehe

1182ea1d.jpg

hehe vakre jentene mine :)

84cf4db6.jpg

Vega jenta mi ;)

b9b11bc5.jpg

Mira ;)

f70faba8.jpg

mira kan hoppe :P HOHOHOHO( det ser ut som hun står på gulve men hun er faktisk veldig høyt oppe)

4e099985.jpg

mira med caps som vi bare bruker ved bilder

a1819b22.jpg

vega og mira koser seg ute

34d75708.jpg

Sita, Vega og Mira ;) vakre jenter de ja!

sånn det var allt for denne gangen, vil gjerne ha kommentarer om gulljentene!

ååå neeei kan noen formisnke dem! jeg får ikke til :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • https://www.spleis.no/project/445754 Jeg har null venner å minimalt med familie så jeg har ingen nettverk så håper på at dere kan være så snille å hjelpe meg å dele. Forventer ingenting og setter ekstremt stor pris på all hjelp vi får ❤️ Bucky kom inn i livet mitt som en liten sjarmør med et stort hjerte. Han er min bestevenn, min lille baby og midtpunktet i livet mitt. Han har gitt meg utallige smil, trøstet meg når livet har vært tøft og spredd mye glede til alle han møter Etter jeg kom hjem fra operasjon på Jack (andre hunden min) på tirsdag så jeg at Bucky ikke var i form å det var rett inn på dyresykehuset med han. Viste seg at han hadde svulst med veske i buken. Etter en rekke prøver og bilder så kom de frem til at han har kreft i leveren. Jeg tokk da valget i å prøve å gi han en kjanse da han fortsatt har mye livsglede igjen. Han ble operert på torsdag og de fikk ut hele kreften. Han mener at det er den possitive typen men vi vet ikke mer før prøvene kommer tilbake om 3-5 uker. Han så heller ikke tegn til noe flere kuler men vi må ta ct om noen uker/måneder igjen for å se om det er flere inni leveren. Men så langt så virker alt bra å jeg får kanskje hente han hjem i morgen ❤️ På tlf i sta så nevnte veterinæren at regningen er nå på nærmere 90 000kr (ink ligge over til mandag). Jeg har igjen ca 50 000kr på forsikringen i tillegg til noe på buffer konto men det er ikke nokk da jeg måtte ha en operasjon på Jack som blir delvis dekket og har måtte ut med en del penger i sommer da hvitevarer røyk og måtte spyle tett rør osv.. Så har valgt å prøve å spørre om hjelp selv om jeg syns det er flaut å ikke liker å spørre om hjelp..  Har over lengre tid prøvd å selge det jeg eier på finn uten hell så tviler på at jeg plutselig får solgt noe mer der nå, skal prøve å male bilder å selge men sliter mye med kronisk migrene utmattelse depresjon osv.. så vet ikke hvor mye jeg får til der. plukker også sopp på bestilling men var helt tørka ut når jeg skulle inn å se på onsdag så max uflaks. Har også valgt å kutte ut behandlinger,legetimer og medisiner fremover for å ta vare på Bucky å få betalt ned det jeg evt må ta opp i lån  
    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...