Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet
Eg flytter, og i forbinndelse med det kvitter eg meg diverse hundeting som jeg ikke har bruk for.
1 stk skinnhalsbånd, halvstrup, med kjetting 65 cm. 100 kr?
Rundsydd-halsbaand-med-halvstrup.jpg
Sele, merke breeders, str xxl, farge grønn, passer liten hund ca 15 kg (?) 40 kr?
900039105002XS.jpg
Halsbånd, ruffwear, orange str 51-66 cm, 100 kr
0007288.jpg
Nonstop halvstrup str 65cm, 100 kr
nonstop_halsb%C3%A5nd__72358_std.jpg
Millers klosaks, splitter ny ikke tatt ut av plastikken, 80 kr
Baggen bånd, 2 m, svart, 50 kr
Hentes i Bergen eller sendes mot frakt.
Skrevet

Koster ikke Millers 99,-? Jeg kjøpte en nylig for 99, eller finnes de i flere forskjellige typer? :P

I såfall har dyrebutikken overpriset noe voldsomt, betalte 249 tror eg...

  • Like 1
Skrevet

I såfall har dyrebutikken overpriset noe voldsomt, betalte 249 tror eg...

Åja :P hehe. Sjekket fire nettbutikker nå der den står til henholdsvis 89, 99, 99, og 89,-. :icon_redface: Om det er den samme da!

Skrevet

Jeg tar gjerne non-stop halvstrupen! Bor du sentralt?

Kan møtes i sentrum ja.

Da tror jeg nok de har lurt kundene sine noe grådig ;)

Jaja, husker det til neste gang eg skal kjøpe ny. Ny pris 80 kr nå ;)

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hei! Vi er en bachelor-gruppe fra Høgskolen i Østfold som skal utvikle en applikasjon for hundeeiere. 🐶 Målet med appen er å gi en bedre turopplevelse for deg og din hund, ved å gjøre det enklere og raskere å finne turstier som passer deres behov. Vi vil derfor stille hundeeiere noen spørsmål, og håper du vil ta deg tid til å svare på vår undersøkelse. Det vil ta rundt 3 minutter 😊 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBufjg3yT9ZUTtD9Qd1aG_mtBd6xKl91J0VVUJpInzE_nh-Q/viewform?usp=header
    • Har gått helt fint med tispen min, ho spiste andre dagen mer normalt og nå spiser ho som før igjen. Ho går veldig bra også er veldig aktiv nå både før også etter fjernet stingene så tror det er temmelig individuelt det der egentlig fra hund til hund. Tispen min har endelig lagt på seg mer igjen også etter operasjonen da ho gikk ned i vekt før operasjonen ettersom tilstanden så det begynner bli veldig bra 😊
    • Har nylig vært gjennom det samme med min tispe på snart 9 år. Hun var for det meste i sengen sin den første uken, så vi gå henne våtfor og vann ved sengen (hun nektet å spise tørrfor, så hun fikk vårfor i ca 10 dager). hun beveget seg litt mer etter 7 dager, men ble ikke seg selv før stingene ble tatt av
    • Dette avhenger nok en del av individ, men jeg tenker nå at både puddel og bichon-rasene er gode alternativer. Jeg mistenker at puddel generelt er mindre sære enn bichon, men de har også sine særegenheter. Jeg vil anbefale dere å dra på utstilling eller rasetreff for de ulike rasene og møte ulike individer og oppdrettere og eiere av alternativene, så får dere litt mer følelse med hvordan de er. En del av de små terrierrasene kan også være allergivennlig. De er strihåret og må nappes. Men de kan også være en del striere, ha mye jaktlyst og krever mer aktivitet.
    • Det kan være verdt å prøve ut ulike fôrtyper, men også gi lakseolje som tilskudd. Hvis hunden allerede er sensitiv så kanskje prøve ut sensitiv-fôr fra noen merker? RC er stort og kommersielt, og er nok helt greit fôr. Selv brukte jeg svenske Robur kombinert med Vom de siste årene og var veldig fornøyd med det. Acana og Orijen er populære merker som er ganske bra. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...