Gå til innhold
Hundesonen.no

TROLL varmedekken (hvile) og telt


Gjest
 Share

Recommended Posts

Størrelse 2 (60cm) selges for 400kr. Omtrent ubrukt, ingen slitasje, riper eller mangler. Kan leveres i Osloområdet.

"Sånn som hundekjøreran bruke".

dekken_003.jpg

Endret av Gjest
Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Dekken enda for salgs, i tillegg til tidligere nevnt telt...

Kangerlussuaq, on 16 Jun 2013 - 4:33 PM, said:
Hvis noen vil ha et billig 100% UBRUKT telt har jeg et Fjällravens AKKA SHAPE R/S 3 til salgs, i farge skogsgrønn. Innkjøpspris 5000kr i 2011, selges for ca 1500kr (evt høystbydende, utsalgspris i dag er enda 5000kr...). Det har ikke vært åpnet, har reservestenger og alt mulig enda. Eneste som er gjort er å klippe av selve produktlappen

2105_img1_598x1196.jpg

Kan leveres på østlandet fom 1 juli
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Teltet er standard 3mannstelt. Dvs GOD plass til 2 stk pluss hund, intim plass til 3 stk mennesker og hund i forteltet. Forteltet er romsligere enn flere av "tilsvarende" telt.

Hvor bor du? Jeg oppholder meg i Tromsø atm, men reiser til Oslo i Juli, og skal litt rundt om kring ila. sommern :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hmm, tja, skal faktisk kjøre fra Oslo til Tromsø ila tiden, men det blir dessverre via Sverige :P Det veier ikke så mye, 3-4 kg, men selve størrelsen er nok det kjipeste. Jeg kan evt prøve å finne ut fraktkostnaden :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
    • Nå har frøken Lilje, usikker omplasseringshund, bodd hos meg i 3,5 mnd. Hun begynner å bli ganske husvarm og trygg på meg, men andre hunder og fremmede mennesker som tar kontakt er skumle, så de prøver hun å skremme bort. Det er greit nok, jeg skjønner at det har vært hennes eneste forsvar så langt i livet. Men så har vi en veldig grei og trivelig nabohund som vi har gått litt turer med, og han kjefter hun voldsomt på. I begynnelsen var det helt sikkert usikkerhet, hun ville gjerne følge etter og være nær han på tur, men så snart han snudde seg og så på henne ble det skummelt = bjeffing. Men nå synes jeg nesten det bikker over i bølling fra hennes side, for nå kjefter hun på han nesten uansett hva han gjør. Han er verdens snilleste og lar henne være helt i fred, så det er absolutt ikke noen grunn til at hun skal holde på sånn. Og ikke minst er det fryktelig urettferdig at han skal få så mye kjeft for ingenting. Hva gjør man? Hun er helt klart fryktelig dårlig sosialisert og har godt av å være sammen med snille hunder, men denne oppførselen synes jeg er uakseptabel.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...