Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg har en blender hjemme i norge som jeg ikke gadd å ta med til UK, men savner smoothies veldig. Lurte på å kjøpe en stavmikser, men funker det egentlig til å lage smoothies? Kutter den alt smooth liksom? :lol: Hvor sterk motor bør den minst ha? Hvilken bruker du til smoothies og er fornøyd med? :)

Guest janson
Skrevet

Bamix! Litt dyrere, men fy så god. Du merker stor forskjell på disse i forhold til de billigere variantene av div andre merker. Jeg har selv den litt dyrere modellen med Gordon Ramsay og foreldrene mine har Monoen. Hovedforskjellen er at Ramsays har litt kraftigere motor, men begge fungerer bra til smoothie. Jeg bruker min til det meste, og droppet å kjøpe blender for denne skal også klare å knuse is! Har hørt om flere som har hatt sine i 30 + år. :ahappy:

Skrevet

Etter litt lesing av tester tror jeg jeg ender opp med denne Philips HR1372. Den har hele 700 watt, og kommer med masse ekstrautstyr, og det beste er at den har en overkommelig pris :) Skal snart til byen og titte, hvis ikke blir det amazonshopping ikveld :D Bamix var vel den eneste som slo Philipsen, men dobbel pris og ikke noe ekstrautstyr gjorde svaret enklere for meg.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Zelda røyter å vi trenger en børste. Jeg kommer ikke på hva vi har brukt før. Det er kun for å få av litt hår nå under røyting, ellers får pelsen greie seg selv her i gården. For øyeblikket virker det som det er mest dekkhår type pels hun har.
    • Enig, "gamle erfaringer" er vanskelig å bli kvitt. Skal ikke mye til hos oss heller før gammelt grums flyter opp. Bra hun får oppfølging av fagfolk, som sikkert hjelper med å holde fokus på hunden som ER og ikke hunder som VAR🌸
    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...