Gå til innhold
Hundesonen.no

Lita, Staffordshire Bull Terrier


Recommended Posts

Skrevet
post-11819-13588955247196_thumb.jpg. Dette er Lita, min Staffordshire Bull Terrier p報5 mnd :) vi bor i Troms og er ikke spesielt aktiv i noen hundesporter men det er mest pga det ikke er s堬ett 堫omme seg til en trening eller klubb. Vi skal prve oss wp, hvis vi f岠med nok folk p堤et :D Flere bilder kommer!
  • Like 2
Skrevet

Lita, Lorrie, Ojda og Lucy var med p堳kitur i dag. Ųets frste :) Nederste bilde er Ojda, Lorries valp p堷 mnd. De er s堬ike hverandre :) Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

post-11819-13597187798569_thumb.jpg

post-11819-13597188641579_thumb.jpg

post-11819-1359718904042_thumb.jpg

  • Like 1
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...
Skrevet

Hvorfor (!!!!!) finner jeg aldri ut hvordan jeg legger ut de dumme bildene i den dumme tråden? *oppgitt*
Har tilogmed ordna photobucket, men enda sliter jeg!

Skrevet

Hvorfor (!!) finner jeg aldri ut hvordan jeg legger ut de dumme bildene i den dumme tråden? *oppgitt*

Har tilogmed ordna photobucket, men enda sliter jeg!

Har du fått inn bilder på Photobucket?

Isåfall - Kopier linken til høyre for bildet der det står "IMG" og lim den inn her, for hvert bilde. :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...