Gå til innhold
Hundesonen.no

Furry Paws - hundeoppdrett- og treningsspill


Recommended Posts

Guest Jonna
Skrevet

Den øverste er cwcw, det gir sølv. den nederste er Ccch, og stor C gir rød.

Ah, da er jeg med!

  • Svar 4.8k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja, eller du kan evnt. få mamman din hekta på spillet...Herrefred, moren min tar helt av, ringer meg stadig vekk, her om dagen kom hun for sent på jobb. Fått et kull, jo!

Skal jeg lage en sonenguild der?

Vi er sjette største guilden der nå.

Posted Images

Skrevet

Jeg har gått virkelig overbord med shoppinga mi, så jeg har et sonistilbud i helga: 3000 pr krong! Send meg en meld om hvor mange du vil ha (1091681) så sender jeg deg en trade.

Og ja, jeg har pleeeeeeeenty :P

Skrevet

Hvor får du tak i dem? Jeg har aldri sett dem i butikken jeg! Kjøpte dritmange i går, så trenger ikke på en stund :P Dessuten har jeg blitt så rik nå at jeg kan sløse :lol:

Skrevet (endret)

Jeg har noen aussie og border collie og hovawart kull hvis noen skulle være interessert :)
Aner ikke hvordan jeg legger link til valpene men (#1111400)

og (#1111462)

er brukernavnene mine :)

Kullene er ca 4 fp dager gamle nå.

Endret av Kiracita
Skrevet

Målet er nesten nådd! Fikk en 21HH 0hh lala stmstm stmstm gordon i dag :D (soniser, hold dere unna da, jeg har såå lyst til å rule hele listen etterhvert! :lol: )

Jeg har ei tispe, så holder meg ikke helt unna. Men jeg hadde gordon først, så det så (hehe, fineste maskotten min :) ) :lol:

Skrevet

Hjelp!

"Hi there, I am looking for high-HH English Springer Spaniels, and you have some very nice ones. Could you let me know when you've got a litter with SPOL available?"
SPOL??

Guest Jonna
Skrevet

SPOL? Aldri hørt om faktisk..

Jeg er litt utålmodig når jeg :P

Har solgt/har til salg noen hunder som ikke har levlet like bra som hunder i samme alder o.l. Vurderer avle på noen Aussie tisper pga hannhundene er snart 100 eller om jeg skal låse de *klarer ikke bestemme meg*

Noen med korthårs collie her forresten?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...