Gå til innhold
Hundesonen.no

HJELP til brudehår...


tm100021
 Share

Recommended Posts

Ja. Hjelp.. Jeg er så lei av alt bryllupstyret nå og må til mandagen finne minst 2-3 inspirasjonsbilder til hvordan jeg skal ha håret mitt til hun frisøren min. Jeg aner virkelig ikke, Synnøve prøvde igår med "lukk øynene og se for deg du står i kjolen hvordan ser håret ditt ut" taktikk, men det fungerte ekstremt dårlig :lol:

Jeg aner ikke egentlig.. Jeg tenker at jeg ikke vil ha noe stram oppsats, men litt oppsats? Mer casual liksom? Jeg skal ikke ha slør, eller annet dill i håret, tror jeg..

Gad.

Ja.. Hjelp :D

Her ser dere lengden, og panneluggen min. Og at jeg har rundt ansikt så greit å ha med og ikke fremheve det :lol:

(låner! Jeg er hun store nærmeste bilde med mørkt hår ved siden av Kamar-tric. :D )

485706_10151048259827693_1749552257_n.jpg

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hvordan er kjolen din, da? Kanskje frisøren kan hente inspirasjon fra den om du har bilde av den?

Ellers så ser det jo ut til at du har ganske tykt og fint hår, så hva med å bare få laget noen store krøller som liksom bare henger ned og er flotte? Da blir det liksom pyntet men ikke så stivt, hvis du skjønner? :)

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hva med helt enkle krøller uten noe oppsats?

all-down-wedding-hair-casual-beach-bride.jpg

wavy-long-wedding-hairstyle.jpg

Eller noen fletter som går bakover også krøller i lengden (veldig dårlig bilde)

wedding-hairstyles-for-long-hair.jpg

Nest nederste bildet på linken: http://aweddings.info/tag/casual-wedding-hairstyles-for-medium-hair

Litt hår fra sidene bakover, lugg som henger ned fremme, og krøller i lengdene

half-up-wedding-hairstyles-for-long-hair.jpg

Edit: Ellers syns jeg denne oppsatsen var veldig enkel og moro.

messyhiar.jpg

  • Like 3
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Kjære meg så skrekkinngydende flotte dere er!

Jeg kan ikke hjelpe i tråden annet enn å gi deg symnpati, Lill. Det høres slitsomt ut med bryllup med all planlegging og ting å finne ut av og ta stilling til. Og så vil jeg gi deg en skikkelig sviende smekk på lanken for at du kaller deg selv "hun store" på det blidet! Du er definitivt ikke det du tror. :heart:

Og for å kuppe tråden litt er jeg nå sikker på at Rottmanneier har gått forbi meg i toppen av Schweigaardsgate en gang for lenge siden, da hun hadde både rottman og gårdshund. Hei hå! :D

Og for å kuppe tråden enda litt mer så tror jeg ikke at jeg har styrke til å arrangere noe tradisjonelt bryllup. Om det blir aktuelt blir det byfogden i dongeri og en koselig middag med mine nærmeste på Oslo Spiseforretning i kjole fra H&M.

All ære til dere, jeg synes dere er kjempeflinke og flotte bruder!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Så utrolig fin du var!

Tusen takk! :)

Kjære meg så skrekkinngydende flotte dere er!

Og for å kuppe tråden litt er jeg nå sikker på at Rottmanneier har gått forbi meg i toppen av Schweigaardsgate en gang for lenge siden, da hun hadde både rottman og gårdshund. Hei hå! :D

Hva i alle dager gjorde jeg der mon tro?? haha! Jaja, bra du fikk det bekreftet nå da :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Min første.. er noe som hører med i en dagbok, og i dag er det Edes første diare som er tema -_- Stakkars gutt. Han har vært så snill og god gutt så lenge nå, han fortjener ikke det der. Så snill og god at han valgte gå på badet og ha diare der mens jeg sov. Like a sir.  For å alltid se på den lyse siden av ting, å slippe vaske sofa og tepper og sånt er gull. Dette kunne vært meget verre. 
    • Min første.. er noe som hører med i en dagbok, og i dag er det Edes første diare som er tema -_- Stakkars gutt. Han har vært så snill og god gutt så lenge nå, han fortjener ikke det der. Så snill og god at han valgte gå på badet og ha diare der mens jeg sov. Like a sir.  For å alltid se på den lyse siden av ting, å slippe vaske sofa og tepper og sånt er gull. Dette kunne vært meget verre. 
    • Jeg kan være med i klubben, med bruksrase hann på 8.5 mnd. ..men for tiden er min veldig snill og god gutt. Det vil antakelig endre seg snart. 
    • På mandag ble faktisk Shero hele 12 år gammel. Han mener at gamle hunder ikke trenger å høre mer enn de vil. Han har også, i tillegg til å bjeffe på alt, begynt å bjeffe på ingenting. Men fremdeles ung i sinnet og elsker å leke.
    • Spurte aldri etter tips jeg luftet frustrasjon 😅 han begynte just læringen når jeg skrev og det var bare starten av turen med en unghund😅 men ja han lærte fort på under en uke kanskje når jeg bare dreit litt i naboen og trente. Må legge til at han heller ikke har bodd her lenge da han er omplasseringshund så man må ikke bare tenke ting før man vet alt 😊 har trent flere hunder til og gå i bånd og det er imidlertid hva de lærer av og det var det som funket på han. Min gamle hund lærte ikke sånn men det er jo personlig 😊 setter pris på dere tar dere tid til og skrive så masse uansett da! Vist dere har tips til kattejaging tar jeg det i mot 😂 det er våres store prosjekt i livet 😂 prøver og rose han når han er rolig men med engang belønningen er borte er også hunden rett med katten 😅  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...