Gå til innhold
Hundesonen.no

Utstyr som er brukt eller ment brukt til en Dvergpinscher selges...


Recommended Posts

post-10773-0-20777000-1349557360_thumb.p

Har noe hundeutstyr jeg ikke trenger lenger...

Alt er veldig pent brukt, eller ikke brukt i det hele tatt...

Svart og brun jakke fra AlphaDog str. XXL. Kr.150,-. Ny pris 249,-. Pent brukt, og sydd til for at hannhunder ikke skal markere på de.

Dressen er fra Ilovedogs, mener den er str.14-L kr.150,- Ny pris 199,-. Ikke brukt...

Flexi bånd fra AlphaDog str.M, 3meter kr.269,- Ny pris 349,- Ikke brukt.

...

Hurtta Pro Sele str.60cm... Kr.200,- Ny pris 349,- Nesten ikke brukt...

Har også en Camo farget jakke som er plastaktig utenpå, med brun pels inni. Den tåler regn og snø. Fra Ilovedogs str.XL mener jeg den er. Kr.200,- Ny pris 299,- Den er ikke brukt, men sydd til for hannhund.

Har ikke bilde av den nå, men kan ordnes vist noen er interesert i den.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg leser og leser på disse brukskravene, men kan noen forklare meg med teskje hva en korthåret collie må ha? Og er det det samme som fks i Sverige?    Vi ønsker og jakte cert I Sverige, men da må brukskravet være på plass - jeg har fått det forklart- men jeg forstår like lite 😂
    • *Dobbelpost fjernet*
    • Ble utsatt for Evighetshunden/ (Tasseladden) på Instagram og ble syk av dårlig samvittighet for å fore med ~50% Farmina, som jeg trodde var et BRA for, men som hun rangerer nær bunnen, marginalt bedre enn RC og Hills. Føler meg bedre nå, etter å ha undersøkt litt om Købers, som hun mener er veldig mye bedre. Råfor på hennes måte er uaktuelt av praktiske årsaker, og pga trening foretrekker jeg minst 50% tørrfor.  Den nagende dårlige samvittigheten mtp hundens velvære i alderdommen, der riktig kosthold gjennom livet gjør en massiv forskjell.. Gjør det egentlig det? Golden retrieveren jeg vokste opp med på 80-90-tallet ble foret EKSKLUSIVT på Pedigree fra REMA. Han fikk mørk kokesjokolade som godbiter. Han var sunn og frisk og sprek og aktiv og glad til han var 12 år før han som eneste tegn på alderdom fikk vondt for å gå ned trappene fra 4. etg i blokk. Han ble avlivet som  13-åring fordi han ble syk av sorg da faren min, hans best buddy for life døde, og han var såpass gammel, så.. Pedigree, fra REMA, hele livet.  Jeg sier ikke at det er et bra for, jeg bare nevner det for å hjelpe om andre sliter med for-og-helse-angst.  
    • Ja,hun er sjekket,og som familiehund er hun helt super. Går veldig godt overens med små barn, knurrer aldri da. Har ikke vært hos instruktør med fokus på dette enda, har trent spesifikt på dette på ringtrening. Hun reagerte veldig på lyden ,kaos og andre hunder i starten,men der har hun klart å lande greit nå. Hun løper som en drøm i ringen,og alt annet føler vi er på plass nå, men det hjelper så lite når hun ikke takler håndteringen fra fremmede. Kanskje det går seg til med alder,men det er kanskje greit å kontakt en instruktør for mer generell trening,ja.
    • Har dere gått noe kurs, eller fått noe hjelp fra en instruktør eller adferdsekspert? Jeg tenker jo at hun er enda ung, men det er desto viktigere å ta dette tidlig før det blir et livsvarig problem. Jeg går ut fra at hun er sjekket hos veterinær for eventuelle smerter og ubehag.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...