Gå til innhold
Hundesonen.no

Siri Eveline's EFIT 01. oktober


SiriEveline
 Share

Recommended Posts

Her kommer endelig EFIT'en min, har bare tatt litt tid og få flyttet bildene inn på PC'en

07.00 Starter dagen med litt oppdatering på sonen

294.JPG

08.00 Deretter prøve å finne en bil som jeg ikke vet hvor er parkert

295.JPG

09.00 Kollega kommer på jobb

296.JPG

10.00 Tid for litt påfylling av mat

297.JPG

11.00 Booker bil for en kunde

298.JPG

12.00 Vann er viktig!

299.JPG

13.00 Tar imot en bil og sjekker for skader

300.JPG

14.00 Glemte jeg å ta bilde, men hentet bilen min på verksted rett før 15.00

15.00 Finne frem bilbur til Chilli

301.JPG

16.00 Ble bildet glemt

17.00 Chilli installeres i fremmed bil og skjønner pent lite

302.JPG

18.00 Chilli fant sofaen!

303.JPG

19.00 Hamburger spist, og Chilli koser med samboer

305.JPG

20.00 På vei til senga, bare lokke tulletolleren ut av sofaen som hun digger!

313.JPG

  • Like 5
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Så ut som en fin dag :D Håper du spiste mer enn den ene slice'n med skinke:P

Jada, det var bare mellomlunsjen :P

Spiste jo hamburger til middag, som man ser restene av på stuebordet :)

Hyggelig med besøk av Chilli da :) Så ut som du har hatt en fin EFIT-dag :)

Veldig koselig med besøk :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Personlig er jeg veldig glad i bichon-rasene, selv om de krever litt klipping og børsting. Med riktig sosialisering og trening så er de fine familiehunder som kan være med på det meste. Om dere lener mot spaniel så synes jeg personlig at springeren er et bedre valg. Cockeren og de mindre (king charles og cavalier) har mye helseproblemer. De er fine familiehunder, men krever også litt pelsstell. Shetland sheepdog kan være et alternativ. Hvis dere ikke vil ha pelsstell i det hele tatt så ta en titt på dansk/svensk gårdshund. De kan bjeffe når det kommer besøk, går folk på veien, osv. men ikke noe mer enn de fleste andre små raser. De er glatthåret, men røyter da korte hår minst et par ganger i året, som er normalt for alle røytende raser. De er aktive og trenger både fysisk og mental aktivisering, og kan kanskje minne litt om beagle hvis det er utseende som trekker der. Mellompuddel eller dvergpuddel er morsomme og allsidige hunder, de må klippes/børstes.
    • Takk for utfyllende svar og gode råd!  Hvis vi skulle se på en mindre hund, er det noen raser du vil anbefale da?   Hvis vi lener mot spaniel: vil en cocker spaniel eller springer spaniel være et bedre valg? 
    • Har jobbet i kafé tidligere, og etter det jeg kan huske så benyttet vi oss av et spesifikt middel for å bløtlegge bestikk i noen minutter før steamer. Het vel «Dip-It» eller noe sånt.
    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...