Gå til innhold
Hundesonen.no

Så glad!! :-D


Yakine

Recommended Posts

Jajajajaja!!!!!!!! Foxy er kommet hjem!! :-D :-D

Hun har vært borte i to-tre dager nå, og jeg begynte å bli redd. Så var jeg ute idag da, for å lete etter henne, men ikke noe resultat.

Så gikk jeg ut med Atheo, og skulle bare prøve å kisse på henne da, og da hørte jeg svaaaakt mjauing. Sprang nærmere der kissinga kom fra, og hun begynte å hyle!! Naboen hadde stengt henne inn i garasjen, og så var de reist! Så jeg sprang inn og henta Espen, og han fant en nøkkel som passa i garasjedøra. Stakkar lillejenta mi, vært innestengt så lenge!! :P

Men NÅ er hun her!!! :D:P

Så nå har hun hivd i seg mat og vet ikke hvem av oss hun skal kose med! :P Lillepusen min! :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...