Gå til innhold
Hundesonen.no

Alle sms ble borte


MonicaT

Recommended Posts

Det hørtes veldig rart ut... Jeg har opplevd ofte at den kan bruke veldig lang tid på å laste inn alle sms'ene, men ikke at de bare blir helt borte. Eneste var når jeg kjørte en "hard reset" fordi kartet påsto at jeg befant meg ca 100 km unna der jeg faktisk befant meg. Da måtte jeg resette hele telefonen så alt som lå på telefonen av bildet, meldinger, kontakter og app'er ble borte.. Hvor kjøpte du den? Jeg ville nok tatt den med dit, evt levert den til noen kyndige mennesker som kan se på den, for det der er ikke normalt.

Er det HTC Desire du har?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Har HTC Desiree.

Synes også det var rart. Alt var normalt i går og i dag morges var alle meldinger borte ( mail, internett bokmerker etc er på plass ). Sendte en sms og tenkte at de kanskje dukket opp igjen, men den gang ei.

Har forøvrig problemer med at den ikke fungerer med headsett (gjorde det før).

Når jeg plugger i, så skjer det ingenting.

Hmmm

Kan hende jeg må levere den inn.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg har også hatt problemer med headsett på mine telefoner, bortsett fra denne :lol: Men det høres veldig merkelig ut, så jeg ville nok hørt litt med noen som kan sånt bedre, evt sendt den inn på service, for sånt skal jo ikke kunne skje.

Alternativt kan du sende en henvendelse til HTC kundeservice, de har vært veldig flinke, hyggelige og raske til å svare når jeg har hatt behov for hjelp :blink:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg meldte en bekymring til mattilsynet i sommer. Hadde masse bevis på at dyrene ikke hadde det bra, hadde samtaler på telefon, SMS, mailkorrespondanse med saksbehandler fra Mattilsynet, pluss jeg lagde egen googledisk-folder med bilder og videoer av forholdene som hun/de fra Mattilsynet hadde fri tilgang til. Jeg vet også at Mattilsynet var der i hvert fall en gang på befaring. Det endte i at eieren fortsatt har dyrene, noe jeg syntes er heeelt hårreisende.  Hundene hadde tak over hodet, tilgang til mat og vann - så da var det ikke skjellig grunn til omplassering. På tross av at de konstant sto ute, sloss så blodet sprutet og ikke ble møkka for... Nå har jeg flytta, men da jeg fortsatt bodde i området stod det to voksne pluss fire/fem valper i samme hundegård. Alle utenom den ene var forholdsvis store driv- og jakthunder på rundt 25/30 kilo. Tror også at Mattilsynet har sykt mye å gjøre, med lite ressurser til å gjennomføre alt, at de kun har mulighet til å befare bekymringer der dyr er døende eller har veldig, veldig kummerlige livsforhold. Det du beskriver er selvfølgelig helt ******, men trolig ikke nok til at Mattilsynet kommer til gjøre noe.. Dessverre.
    • Som jeg nevnte så er alle rasene i blandingen kjente for å ha sterkt jaktinstinkt. Noe av denne kunnskapen kommer for min del fra Linn som har hatt ambull i mange år, og vi kjenner begge både oppdrettere og aktive hundesportsfolk med alle disse rasene og er aktive i sine respektive raseklubber. Det betyr ikke at det er umulig, men definitivt en langt større utfordring enn om du hadde kjøpt en labrador eller en cocker spaniel. Og det synes jeg oppdretter burde visst om med en slik kombinasjon, men tiltroen min til oppdrettere som blander slike raser er heller ikke veldig stor.  Det er jo uansett bra om det går fint, og så lenge man er bevisst på hva slags hund man har så er det bedre.
    • Hvor har du det fra??? Mage hunder blir feilaktig kalt for kattedrepere, uten at det er noe hold i det. Ja, hundene våre, uansett rase, har jaktinstinkt i større eller mindre grad, men at ambull er så mye verre enn mange andre hunder, har jeg vanskelig for å tro.  Nå kan jeg uansett fortelle at det gjøres store fremskritt her i huset. Hunden har lært seg å sitte når kattene passerer, og han viser en mye lavere interesse for de nå enn i begynnelsen. Han kan fint ligge rolig i ene enden av sofaen og en av kattene ligger i den andre delen uten at de gjør noe stort nummer av hverandre. Så jeg syns vi er på rett vei 🙂
    • Nå er jo ambull godt kjent for å være en notorisk kattedreper. Ikke så oppdatert denne oppdretteren tydeligvis😬
    • Det er mye spam for tiden, vi jobber med å løse problemet. Ikke klikk på noen lenker, og rapportere gjerne. Moderator og admin sletter og sperrer fortløpende.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...