Gå til innhold
Hundesonen.no

Glitter bildene på Pizco sidene


Renate A

Recommended Posts

Skrevet

Jeg vil bare si det at selv om jeg har glitrebilder på hjemmesiden min betyr ikke det at jeg er en såkalt "fjortis" for det. Tenkte jeg skulle forsvare meg selv :lol:

Men hvor du finner de vet jeg ikke. Jeg har funnet mange av mine glitrebilder på google og photobucket og på andre mennesker sine hjemmesider. Har selvfølgelig spurt før jeg tok de :)

Skrevet
Jeg vil bare si det at selv om jeg har glitrebilder på hjemmesiden min betyr ikke det at jeg er en såkalt "fjortis" for det. Tenkte jeg skulle forsvare meg selv  :lol:

Det var IKKE det jeg mente med fjortis sider, hvorfor se så firkantet på ting?? :?

Det er mange som har hjemmesiden sin på Pizco som har "fjortis" sider og du vet helt sikkert hva jeg mener med en "fjortis side" om du tenker deg godt om.

Sånn som søsteren min sin side er en "fjortis side", gøy for venner av hun å lese, men ikke så informativ for folk som ikke kjenner hun.

Jeg har også glitter og Blinkies på min side, men det kommer også litt ann på hvordan man setter dem inn og hvordan innhold siden din ellers er.

Skrevet

Hehe, jeg skjønte hva du mente. Tok det ikke gravalvorlig og så nært til meg, derfor jeg puttet en liten smiley på. Men puttet kanskje feil smiley på :) hehe..

Beklager for at jeg uttrykte meg dårlig slik at du misforsto :lol:

Men hvis du har muligheten til det er det mange slike glitre ting på photobucket, man må bare lete. Er det noe spesielt du ser etter? Kanskje jeg har å¨pc'n min?

Skrevet

Ok, jeg trodde du tok deg nær av hva jeg sa anng fjortis...for meg er det ikke et skjellsord, men et ord vi bruker mye på søsteren min for gøy.

Jeg fant mange fine på photobucket, takk for tipset :lol:

Skrevet

Nei, jeg gjorde det ikke. :lol:Hadde kanskje gjort det hvis du hadde sagt: "din fjortis" hvis du hadde vært sint :) men det er noe annet :D

Men bra du fant det du leter etter :D

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Er de ganske like i gemytt og væremåte?
    • Kan en hund fødes uten hint til hvordan den oppfører seg til andre hunder? Spør for en jeg kjenner.
    • Skye terrier skiller seg jo en del ut fra de andre her, både i utseende og type. Jeg kjenner de ikke veldig godt, så anbefaler å sjekke raseklubben i hjemlandet. De andre har jeg møtt en del av. De er jevnt over ganske egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Hvis du er vant til gjeterhund så tror jeg det kan bli en ganske brutal overgang. Det er ikke bare å "jobbe mer og hardere", det er rett og slett en helt annen type hund og mye som ikke vil kunne fungere på samme måte. En utfordring er for eksempel å ha de løse. Pinscher er vagt mildere enn terrierene. Dansk-svensk gårdshund er også en pinscherhund, som er veldig lik brasiliansk terrier og parson russel, men mildere i gemyttet. Jeg har kjent folk som har kunnet kalle inn sine pinschere og dsg fra jakt på vilt. Pinscherene er også større enn manchesterterrier. Det er nok i stor grad trenbarhet, jaktinstinktet og selvstendigheten som skiller terrierene fra gjeterhundene, og i litt ulik grad. De er ikke interessert i å gjøre deg til lags eller høre på hva du sier, de er avlet for å jobbe selvstendig og jakte på og drepe smådyr. Du kan ikke regne med å kunne ha dem løs utenfor inngjerdede områder eller under tett kontroll. Jeg har f.eks. sett mange i konkurranse- og treningssammenheng, men veldig sjelden løse i skogen.
    • Har vurdert Manchester terrier, Person russel terrier, brasiliansk terrier, og skye terrier. Tenker også på Pincher men hva er forskjellen mellom en pincher og Manchester terrier? De er ganske like utseende og størrelse. Vi vet at terriere har mere jaktinstinkt og er mere sta enn gjeterhund. Ønsker helst en av de største terrierne.
    • Hva er likheten mellom alle terrierene sånn generelt? Ønsker en terrier uten napping og vanskelig klipping. Børsting går greit. Hvordan er dem i forhold til gjeterhunder? Er oppvokst med det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...