Gå til innhold
Hundesonen.no

Morsom fremvisning på mandag


Akita

Recommended Posts

Vi på jobb har begynt med en litt ny greie. Istedenfor kjedelig morgenmøte med tall, tall og litt mer tall så skal hver enkelt av oss ha en morsom opptreden. Jippi.. :wub:

Vi får bestemme selv hva vi vil fremføre, dikt, paradoiere andre, vits, u name it, men de andre skal le.

Eg får litt åndenød siden eg fremdeles er ganske ny i jobben kan godt drite meg loddrett ut, men trenger litt forslag her inne.

Gjerne konkrekte ting eg kan fremføre hadde vært fint!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg har noen bilder du kan vise frem? Fikk det på mail fra typen.

Kjeder du deg litt på jobben innimellom? Her er en idé:

1. Finn noen gamle fluer (NB: Selvdøde. Du finner dem typisk i vinduskarmen eller i en av skuffene).

2. Legg dem i solen så de tørker helt ut - ca en times tid.

3. Når de er helt tørre finner du frem en blyant og et stykke papir. La fantasien løpe løpsk! (NB: Husk å vaske fingrene når du er ferdig.)

image002.jpg

image003.jpg

image004.jpg

image005.jpg

image006.jpg

image007.jpg

image008.jpg

image009.jpg

image001.jpg

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Altså jeg har jo fått en og annen litt morsom greie på mail da... Noen power point'er og noen med bilder... men er kanskje ikke det du er ute etter?? Om du gir meg mailadr di kan jeg sende noen da om du er intr??

Pm sendt :whistle:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Et enkelt nettsøk ga meg flere nettbutikker som har det? Ellers så er det flere som har lignende produkter, jeg kjøpte noen veldig gode for noen år siden, men husker ikke merke nå. Var ikke K9.
    • Fortviler, fordi det er tomt for nomnoms 😨 Det perfekte snæck. Smakelighet på høyde med favoritt råfor, men i en konsistens som kan skjæres med ostehøvel, til tynne, store skiver som dekker store deler av tunga og ganen og gir maks bæng for the bucks - verdi per kalori - som belønning. Rene råvarer av dyr, ikke noe vegetabilsk tull som fillere, i verdens mest tasty snæck av en konsistens som ikke klæsser til lomma eller hendene. ..og det er TOMT. Lå to pølser igjen i hylla på K9 Hundesenter i dag. Jeg kjøpte den ene. Tomt.  You don't know what you've got till it's gone. Det der er en uerstattelig belønning. Alt annet er enten for tørt og for lav verdi, og feil form, eller for klæssete og ekkelt og uhygienisk å fare rundt hjemmefra med.   K9 Nomnoms er (var? 💔) den P E R F E K T E treningsgodbit.    Gid noen med litt kundegrunnlag kan pushe på K9 for å få de til å produsere mer av det der. Finnes faktisk ikke andre belønninger av samme kvalitet. Enten må vi nå ned på belønningsverdi, eller jeg må begynne klæsse med å ha Vom og kjøleelementer i lommene K9 Nom Noms  produsert av K9 Hundesenter - Midt-Norsk Kompetansesenter for hund.  Please, please! Noen med litt kundegrunnlag og salgsvolum, push dem for å få produsert mer av det der 🥺    
    • Jeg spurte Grok (Elon Musk's AI). Han påpeker at han ikke er veterinær, men han er en god AI med god kildekritikk, og en kan få se "tankeprosessen" bak svaret om en spør.  Her er svaret: https://grok.com/share/c2hhcmQtMg%3D%3D_29bf9e49-ab75-4059-b834-40e089591e1f Selv ville jeg spurt veterinær (eller Grok) hva h*n tenker om å prøve Vom og Hundemat Taste. 100% animalsk, kun en type dyr.
    • Husk å gå over forsiktig, enda saktere enn vanlig fôrbytte.
    • Takk for svar!  Har snakket med oppdretter ja☺️ Foreldre har ingen allergi, heller ingen i søskenflokken som jeg har snakket med…  Hills sitt har jeg ikke prøvd, så det skal jeg jaggu prøve!🫶🏻
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...