Gå til innhold
Hundesonen.no

Valpeshow i Trondheim 11. april 2010


janne75

Recommended Posts

Det har vært, var 06-07. februar - Men da var vel Oliver for ung uansett. Jeg er også redd for å gå glipp av valpeshow i nærheten. Men nå er vi i alle fall meldt på denne :)

Men rop gjerne ut Mona, om du kommer over flere valpeshow :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  På 2/22/2010 at 8:56 PM, Monab88 skrev:

Dette blir Oliver's debut på valpeshow! :)

Hvilken dommer dømmer hvilke grupper?

Hei hei

Rasene er ikke fordelt på dommerne ennå. Det vil bli lagt ut på Norsk Terrier Klubb avd. Trøndelag

Ønsker dere lykke til og håper dere får en fin dag på vårt Valpeshow.

Med vennlig hilsen

Janne Lønnum

NTKT

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 4 weeks later...
  På 2/23/2010 at 8:00 AM, janne75 skrev:

Hei hei

Rasene er ikke fordelt på dommerne ennå. Det vil bli lagt ut på Norsk Terrier Klubb avd. Trøndelag

Ønsker dere lykke til og håper dere får en fin dag på vårt Valpeshow.

Med vennlig hilsen

Janne Lønnum

NTKT

Under 2 uker igjen til fristen nå. Vet du når rasene blir fordelt på dommerne?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hei. Hvor ung er hunden?  Har endel å si det. 12 km er i utgangspunktet ikke så langt for en husky. Prøv å unngå asfalt så mye som mulig da det blir slitasje på sener og ledd. Og poter om du ikke bruker potesokker.   
    • Grattis med dagen vakre Lexi😍🎂 Jeg stemmer nå for at mora di får seg malle, men jeg ser hva hun prater om😘😘😄
    • "Vi har hatt en fin dag," var hva jeg tenkte da jeg tok bilde av Ede som leker konge på haugen i solnedgang etter en fin tur. Han liker leke kongen på haugen, uten å bry seg om mutterns småhysteriske worries for å utvikle HD i nedoverbakke, så får håpe det kommer litt mer snø før det blir bart.  Apropos bart, så har han heldigvis fortsatt det, men resten.. Jeg vet ikke hva jeg skal si.  Etter en god treningsøkt avsluttet med freestyle til musikk var det altså dags for å trene mer på maskinklipp -_-  Trodde det skulle bli riktig med den innstillingen, altså. Var sååå sikker på at det ble riktig lengde,  men nei. Da skaden først var skjedd var det ikke så mye annet å gjøre enn å fullføre.  Ede har nå skikkelig måne, og jeg holdt på å le meg ihjel av synet og flausen i å lage en sånn klovn av han. Han ble veldig utilpass av at jeg lo så fælt og tisset på gulvet twice uten noen forvarsel etterpå.  Tok bilde fordi det var sjeldent. Han pleier ikke ha uhell inne. Det der kom som en reaksjon på min reaksjon på hvordan han ble seende ut av den tabben min. Vel. Det går likar no, etter masse kjærleik og forsikringer om at alt er bra. Han endte med å like følelsen av å få nuss og suss og kos rett på huden på hodet hvor det før var masse pels.  Planen videre: Ut på nettet for å shoppe ekstrautstyr til maskinen. Forsikre Ede om at mamma vil alltid være glad i deg selv om de andre ler seg skakke av hvordan du ser ut nå. Akuttfase omsorg for å hindre utvikling av PTSD fra dette er øverste prioritet den nærmeste tiden. 
    • Gratulerer! Og lykke til framover.
    • I dag blir Lexi 6 år! 🥳  vi fikk ikke tatt noen prøver i fjor, og trente ikke så mye som vi har gjort tidligere. Men i år SKAL vi ta en prøve 😂  vi sliter fremdeles med stress og det vil vi sikkert alltid gjøre, og jeg må alltid minne meg selv på å være rolig i lydigheten og ikke belønne for «mye» 🙈  Har så vidt begynt å tenke på hund nr 2. Var egentlig bankers på malle, men nå etter 6 år med stress så har jeg tenkt bitte litte på schæfer selv om jeg egentlig har sagt at jeg ALDRI skal ha det pga pels og lyd 😂 Har litt tid å være forvirra på heldigvis  😂  Men utenom stress i trening så er hun virkelig verdens beste, snilleste og enkleste hund ❤️❤️               
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...