Gå til innhold
Hundesonen.no

Hundetreff Tranby/Lier


Anne68

Recommended Posts

Skrevet

Heisan! Er ny her på forumet jeg. Har en del naboer som jeg treffer av og til sammen med hunden min, men kunne tenke meg å treffe noen som kunne tenke seg et vennskap i tillegg. Jeg er nok noe travel, men jeg har ledig mandager og onsdager.

Liker som sagt å gå tur med vovsen, min lille gutt på 15 uker , men liker også hobby kvelder og spill kvelder. Er partnet og har ei datter på 10 år. Noen som er interessert?

Anne

Skrevet

Hei Hei

Jeg og mine Border Collie på 4 år blir med vi. kan ikke før om 2 uker da siden jeg er i militæret.

Men vi blir gjerne med vi :D;)

  • 11 months later...
Skrevet

Hei Hei

Jeg og mine Border Collie på 4 år blir med vi. kan ikke før om 2 uker da siden jeg er i militæret.

Men vi blir gjerne med vi :):lol:

Hei!

Beklager veldig sent svar, men av en eller annen grunn har jeg ikke fått beskjed på mailen min om svar på dette forumet før for noen få dager siden. Hadde faktisk glemt at jeg hadde lagt inn en slik etterlysning.

Jeg har likevel blitt kjent med ei anna dame på et annet forum som jeg går turer med. Hun har en dverg snauzer. Gutten min har rukket å bli over året nå og trenger noen på egen størrelse å bryne seg på. Så om noen vil være med på tur sammen med oss er det bare hyggelig. Vi holder fremdeles til i Lier.

Ta kontakt på nytt, så finner vi en dag som passer.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...