Gå til innhold
Hundesonen.no

Fiske olje -hvordan få det bort fra kjøkken benk?


henrikke

Recommended Posts

Skrevet

Omega3 olje er noe Henrik virkelig har godt av.. :D

Fin pels, bedre motorikk og herlig energi.

men det lekker jo ved bruk fra flaska. :lol:

hvordan får man slike rester bort fra kjøkkenbenken??

Har også klart å få en rød stipe fordi det har smittet av..

Argh!

Tips trengs her folkens :ahappy: !

Skrevet

ja, det kan jo tro... har prøvd sånn antifett spray, det funka ikke, men kanskje skikkelig dose Zalo...

Skrevet

har du noe som heter vaskestein? kan det være kommer i sånn grønn boks som man for kjøpt på sånne bolig messer. Genial liten sak som tar slikt!

Skrevet

Jeg putter flaska i en ubrukt brødpose.OG setter hele greia på et plastikk fat slik at jeg slipper søl..Kan ikke fordra den lukta.

salmiakk burde ta knekken på fettet sammen med en dæsj zalo

Skrevet

Er det heltre kjøkkenbenk du har? Jeg fikk søl inni et kjøkkenskap (laminerte plater). Dette hadde tørket godt inn, men jeg fikk det bort med Ajax Professional. Har det trukket inn i treet (hvis det er heltre altså), så aner jeg dessverre ikke råd. :blink:

Skrevet

Sillit bang! Bang og smusset er vekk! hehe. funker på mye det. ellers er det jif.

Har du prøvd Enjo sine produkter? De sverger jeg til! Men tror ikke du får kjøpt det i butikker, men på sånne partyer. :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...