Gå til innhold
Hundesonen.no

Ørene bakover


KiMAndre88

Recommended Posts

Skrevet

Når han står ute er han vel mer nysgjerrig på det som er rundt ham, lytter etter lyder av bevegelser og sånt. Tror ikke det er noe galt i hvert fall :whistle:

Skrevet

Vil tippe det har litt med humør å gjøre, eller om det skjer mye rundt hunden eller ikkje.

Hos min gikk det på humør om ørene var opp eller ned. Hadde normalt vipp-ører, men på agility-banen stod de rett opp :whistle:

Skrevet
Fordi det var masse å følge med på og få med seg, kanskje?

Antar det var fordi ho var veldig gira på agility. Hadde for vane/uvane å stå og hyle på startstreken. Dette var ei bikkje som normalt sett ikkje bjeffa i det hele tatt.

Skrevet

Her er det sånn at ørene går bakover når det er hulsing, koseprating eller kosing på gang :whistle: hu underkaster seg veldig fort (litt for fort egentlig..) og spesiellt når hun er trøtt og det er hilsing ++ blir de klistra bekover.. :P

men når hun er ute, eller tusler for seg selv, da er de oppe å står ;) og da er hun jo (som oftest) opptatt med sine ting :)

Skrevet

Roya klistrer dem også bakover når hun hilser, spesielt når hun er litt småtrøtt om morran. Eller hvis jeg kommer inn etter å ha vært ute uten henne. :whistle:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...