Gå til innhold
Hundesonen.no

Nintendo DS (lite)


TollerRetriver

Recommended Posts

Noen som har Nintendo DS (lite)?

Hvilke spill har du?

Hvilke spill anbefaler du?

Bruker du Wi-Fi?

Selv kjøpte jeg det dagen det kom ut i Norge (mars 2005)

Har Rayman, Tamagotchi corner shop, Super Mario 64, Nintendogs og Animal Crossing Wild World.

Egentlig så er de fleste spillene jeg har ganske kjedelige. Har nok tenkt for mye på hvor søte spillene er.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg har DS! KJøpte min i fjor tror jeg...!

Av spill har jeg:

-Eragon

-Zoo tycon

-King Kong

-YS strategy

-Over the hegde

-Lost in blue

-Annother code

-Mariocart

-nintendogs

Eragon og another code er bra spill for de som liker å tenke litt!

Lost in blue er også tenke/prøve seg fram spill, men er gruuusomt vanskelig!

Zoo tycon, og nintendogs og til dels over the hegde er sånne koselige spill man kan sitte med i timesvis! Ingen av de man egentlig blir ferdig med..!

Ys strategy er veldig likt world og warcraft..

King kong er bare dårlig..

Og Mariocart er jo bare helt genialt:)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg har Super Mario 64, Nintendogs og Animal Crossing Wild World.

Super Mario er jo et spill man bare må like, men har rundet det endel ganger nå.

Nintendogs synes jeg er helt greit, litt koselig igrunn :closedeyes:

Animal Crossing har jeg aldri fått helt taket på :) går vertfall fort lei.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...