Gå til innhold
Hundesonen.no

Noen som kan hjelpe?


ingervildesaua

Recommended Posts

Jeg ringte NKK idag siden jeg ikke har fått pm til utstillingen nå på søndag på orre. De sa at jeg måtte ringe en region for å få informasjon om dette. Noen som vet hvilken region da og evnt. et telefonnr? Det er jo ett nkk valpeshow står det på siden deres. Vil bare høre om Tia er meldt på og at alt er i orden. :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg ringte NKK idag siden jeg ikke har fått pm til utstillingen nå på søndag på orre. De sa at jeg måtte ringe en region for å få informasjon om dette. Noen som vet hvilken region da og evnt. et telefonnr? Det er jo ett nkk valpeshow står det på siden deres. Vil bare høre om Tia er meldt på og at alt er i orden. :D

Ring til kontaktperson i den klubben som arrangerer utstillingen du. Står helt sikkert tlfnr til noen i annonsen dei har lagt ut ang utstillingen.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Bor alene. Aktivitet er å gå turer i skogen pluss lydighet og agility. Pelsstell betyr ingenting. Helst ikke jakthund
    • Skal bruke den til lydighet og agility pluss turer i skogen. Helst ikke jakthund.
    • Gratulerer! Noe så nydelig! Og hun er superheldig som får komme til deg, jeg er helt sikker på at du har tålmodigheten og kunnskapen til å gi henne tryggheten hun trenger. Masse lykke til! Det er masse jobb, men også veldig verdt det når de begynner å stole på deg og slappe av. Definitivt noe spaniel der.
    • Lilje er en blandingshund født 23.07.22, som har vært på prøve hos meg i 5 uker. I går ble det avgjort at jeg skal overta henne, så da må jeg jo nesten lage en liten presentasjon  Hun kom inn i livet mitt ganske ut av det blå, og er en hund med en vanskelig bakgrunn og relativt store atferdsproblemer. Etter å ha hatt verdens enkleste hund i nesten 14 år hun litt av en utfordring, men hun er såpass ung at jeg tror det er håp for henne. Hun er veldig trenbar og elsker å være med på alt som er gøy, og på disse ukene hun har vært hos meg har hun fått prøve seg på både spor og søk, som hun liker veldig godt. Det meste av atferdsproblemene skyldes nok mest usikkerhet, så vi jobber med å bygge opp selvtilliten hennes. Målet etter hvert er å delta på blodsporprøver, og kanskje også konkurrere i nosework.  
    • Anbefaler at du kommer med noen punkter om hvilke egenskaper du ønsker i en hund og hva du kan tilby den. Ellers blir ikke raseanbefalinger så mye mer enn skudd i blinde  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...