Gå til innhold
Hundesonen.no

Mobilen skrur seg av...


Guest LeenaM

Recommended Posts

Skrevet

Jeg har en Sony Ericsson k610i. Jeg synes den er grei nok (ønsker meg jo selvsagt ny), men veldig ofte, så skrur den seg av! Det skjer oftest når jeg har den i lomma (med tastelås, selvsagt). Når jeg f.eks. skal sjekke klokka, så er den plutselig slått av! Jeg må slå den på heletiden... Kan forresten si at jeg kjøpte den i april, 2007.

Håper noen kan hjelpe meg :console:

Skrevet

Det samme skjedde med min, til slutt døde den helt. Nå går det ikke lenger an å skru den på, så jeg har kjøpt ny.

Skrevet

Takk for svar :console: Da håper jeg min ikke funker lenger også snart, fordi det er forferdelig irriterende! Har jo en gammel sony ericsson og et par gamle nokiaer her også, men de er dårlige :wub:

Skrevet
Takk for svar :wub: Da håper jeg min ikke funker lenger også snart, fordi det er forferdelig irriterende! Har jo en gammel sony ericsson og et par gamle nokiaer her også, men de er dårlige :cry:

Bedre enn en som skrur seg av hele tiden :console:

Skrevet
Bedre enn en som skrur seg av hele tiden :console:

Jo'a.. Men tror det er den eneste sony ericsson man ikke kan få flere motiv enn de som er der, på <_<

Skrevet

?? Og "flere motiv" er bedre enn en telefon som faktisk kan stå på?

Jeg hadde samme probl. med min gamle SE telefon - forsåvidt også den nyere (men det har bare skjedd et par/tra ganger på den, da)..

Aner ikke hvorfor, men er redd eneste løsningen er å unne seg en ny telefon (og DET er jo alltid hyggelig!) - dog ikke noen SE denne gangen.

Susanne

Skrevet
?? Og "flere motiv" er bedre enn en telefon som faktisk kan stå på?

Jeg hadde samme probl. med min gamle SE telefon - forsåvidt også den nyere (men det har bare skjedd et par/tra ganger på den, da)..

Aner ikke hvorfor, men er redd eneste løsningen er å unne seg en ny telefon (og DET er jo alltid hyggelig!) - dog ikke noen SE denne gangen.

Susanne

Haha, jeg er litt rar jeg skjønner du :) Det er bare at jeg er, unnskyld uttrykket, dritt lei av den mobilen. Da vil jeg heller bruke den som slår seg av. Den slår seg av minst annenhver dag, men oftest hver dag. Kan jo bruke en sånn Nokia greie da, men hater egentlig Nokia også.. Jeg er så rar jeg atte.. :P

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Skrevet

Snilleste mennesker!! Vet at dette er en gammel tråd, men altså- grunnen til at de bare slår seg av er ofte noe en kjapt får fikset på garantien. Så da hadde dere spart dere de pengene på en ny mobil. Dere har to års garanti, dere vet det?

*flire*

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Alle dyr har naturlige instinkter som styrer dem. Noen er byttedyr, som lever av gress, bær og annet de finner i naturen, og som har fluktinstinkter når det er noe i nærheten de oppfatter som fare. Typisk eksempel er hester, sauer, hjortedyr osv. Noen er rovdyr som lever av å fange, drepe og spise andre dyr. Både katter og hunder er rovdyr, samt ulv, gaupe, bjørn osv. Fra lenge før hunder (og katter) ble domestiserte og holdt som arbeids- og kjæledyr har dette vært instinkter som rett og slett har holdt dem i live. Det er naturlig adferd å jage og drepe, men vi har avlet bort veldig mye av de sterkeste instinktene. Ulike dyr har også ulikt språk og væremåte, og de aller fleste kommuniserer best med sin egen art. Og så er det noen som kommuniserer på tvers av arter, i varierende grad. Anbefaler å lese litt om språk og adferd både hos hund og katt, og som sagt få hjelp fra fagfolk.
    • Hvorfor er det sånn at alle katter skal jages?
    • Det er jeg også redd jeg må gjøre. Omplassere kattene. Men er vanskelig fordi har blitt så glad i dem.
    • Er det sånn at hunder kun kan gå overens med andre hunder? Og ingen andre dyr? Det samme med katt. Kun med andre katter? Hvis det er så vanskelig å få katt og hund sammen? Er det generelt lettere å få voksne hunder til å gå bra sammen med valper enn andre dyr? Synes det er kjekt å lære.
    • Det er mange som har hund og katt sammen, men det kommer helt an på individene, rasene og tilvenningen. Det høres ut som du har kommet litt skjevt ut allerede, og som sagt tror jeg det kan bli krevende. Når du ikke har kompetansen selv til jeg anbefale å få hjelp (direkte, annet enn tilfeldige på nett) fra noen som kan komme og hjelpe deg der du er.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...